Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendö kérdés?

Hordozókendö kérdés?

Figyelt kérdés
sziasztok van egy babóm 14 hós jövö héten már 15 hós a lényeg a lényeg hogy kb 1 hónapja volt 11 kg most nem tom mennyi lehet szeretnék venni hordozókendőt vagy mei tait csak nem tom hány kg is érdemes venni járni már jár de utaznom kellene velem csak ölbe tudnám vinni a babakocsi hatalmas. hány hónapos korig érdemes megvenni?
2011. nov. 20. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen Mei-Tai-t vegyél szerintem, a kendő pici babáknak való. Az én kislányom 26 hónapos és még most is jó szolgálatot tesz ha úgy alakul. Volt egy időszaka amikor nem akarta hogy hordozzam mert izgalmasabb volt hogy ő jön megy ide oda, de azután újra igényelte. Szerintem nyugodtan vegyél. Pl ezen az oldalon több méret van, a legnagyobbal még 4 éves gyereket is lehet: [link]
2011. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kicsivel olcsóbban itt is találsz de itt nem te választhatod ki milyen anyagokból legyen : [link]
2011. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket!
2011. nov. 20. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!