Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van még egy ilyen...

Kinek van még egy ilyen feküdni nem szerető gyereke mint nekem?

Figyelt kérdés

9 hónapos még nem tud önállóan ülni, de fekve egyáltalán nincs el addig sír még fel nem veszem.

ülni akar meg állni persze nem tud....

néha leteszem mert már nehéz vagy épp dolgom van 2 percig sincs el hiába a játékok bármi csak kéretőszik az ölembe..


másnak is van ilyen babája?

születése óta ilyen


2011. márc. 25. 18:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

korababás vagyok :)


mos, az első kezelések után a lányom lábát nyugtogatta az ég felé, addig nem tette. :) ő is nehezen tudott fogni, nagyon sokáig ökölben volt a keze. még olykor most is hajlik a hüvelykújja a tenyér felé. hogy van e javulás? azt annyira nem tudom már, hiszen mostmár ugye a fordulásokat illik csinálnia, és nem tudom torna nélkül hol tartanánk. az tény hogy mozgékonyabb, állandóan erőlködik és ülni akar felfelé.


ő ugye hypotom, köztötek az izmai. főleg a váll, nyak vonalában. sokáig csak összehúzta a kis kezét a teste felé, a vállai meg felhúzódtak a nyakánál. mostmár szépen ül. eleinte maszek alapon jártunk tornázni, aztán most sztk-ra kaptunk támogatást. abból még van 4 alkalom.


tény hogy nehezebb hogy ekkora babát mág cipelni kell mindig hiszen ugye nem tud ülni magától, míg más hasonló korabeli babát letesznek és ül.


de egyszer mindenki babája ülni fog


suép napot :)

2011. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!