Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Ti hogyan oldjátok...

Anyukák, Ti hogyan oldjátok meg a mellékhelyiség használatát pici babával, kisgyerekkel, ha egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
Indulás előtt mindig elmegyek wc-re, egy órával előtte már nem is nagyon iszom, nehogy indulás után, útközben kelljen kimennem. De többször volt már az orvosnál vagy boltban, hogy nagyon kellett, de a baba miatt nem tudtam elmenni. Ti hogyan oldjátok meg?
2010. jún. 24. 22:29
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
beviszem magammal:)
2010. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nekem nem volt még ilyen problémám pedig már 11 hós a banám. :) :) Itthon is mindíg viszem magammal, máshól is simán bevinném magammal.

2010. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
Németországból írok, itt minden mellékhelység pelenkázásra is alkalmas, így babakocsival mindenhova be lehet menni. Bár ma volatm először olyan helyen vásárolni, hogy csak egy wc volt nőknek és férfikanak fent tartva, a lányom meg jól becsinált. Szerencsére jó idő volt így az auótőban pelenkáztam át, de ha nekem kellett volna pisilni akkor bajban lettem volna. Ahoyg ismerem magam, kinéznék egy ugyancsak gyermekes anyukját és megkérném, hogy segítsen , vigyázzon addig a babára.
2010. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
63%
és akkor addig ott toporogsz hogy jajj mindjárt bepisilek mig el nem mulik az inger?:) vidd be nyugodtan a babád, vagy ahogy az elpőttem szóló irta, kérj meg egy ugyancsak babás anyukát, hogy 2 percre figyeljen a kicsire.
2010. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
Na de hogy vigyem be...? pl. egy Tesco szutykos mosdójába , most csak mondtam valamit. A fülkébe nem vihetem magammal a 10-12 hónapos csemetémet, hova teszem? :) És bevallom, senkire rá nem bíznám, vad idegenre, hiába is van babája.... vagy a babakocsit betolom és nyitott ajtónál intézem? :) Ne haragudjatok csak nekem ez valamiért gondot jelent....
2010. jún. 24. 22:44
 6/57 anonim ***** válasza:
37%
Szia, en Irorszagban elek es itt is mindenhol van baba-mama mosdo. Viszont ha nem lenne, akkor a normal noi mosdoban a legutolso wc-t hasznalnam es nyitva hagynam az ajtot ugy, hogy a babakocsit az ajtoba tolnam es a babam felem nezne. (anyukam is igy oldotta meg, mig ra nem jott, hogy van baba-mama mosdo) En sem biznam senkire, meg egy percre sem.
2010. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
12%
Hát akkor szenvedj, maradj otthon amíg nagy nem lesz. Most erre mit lehet mondani? Van erre jobb megoldás? A mi tesconknál van pelenkázó is, de a rendes női wc-be is befér a babakocsi és állandóan felmosnak, nagyjából tiszta minden. A gyereked sem hal bele ha már vigyáz rá egy percig.
2010. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
25%

Már miért jelentene gondot?

Beviszed a wcbe, és addig ő a babakocsiba kint vár az ajtó előttt mig te elvégzed a dolgodat!

Nem fogja ellopni senkise a gyerekedet!

2010. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
54%
Akkor Te még nem jártál a Tesco wc-jében.Patyolat tiszta . És van minden.Igen,be kell tolni a kocsit és nyitvahagyni az ajtót.Ugye nem gondolod,hogy Téged fognak lesegetni??
2010. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
10%
Már ne haragudjatok de sok kismamára haragudnak meg a szülés alatt elmegy némelyiknek az a cseppnyi eszecskéje is ami volt! Nem beteges kicsit ez a gyerekféltés nahogy ellopják? Te most komolyan inkább sz.arsz nyitott wc mellett és közbe a gyereked babkocsiját odatolod és fogod a kezét nahogy ellopják?
2010. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!