Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés óta nm akar együtt...

Szülés óta nm akar együtt lenni velem a párom. Másnál is van így_? Miért van ez? Fog még változni? Még szoptatom a fiamat 6 hónapos.

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 17:57
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Hát a baba nem velünk alszik hanem külön szobába. szóval ő nem lehet zavaró tényező. Magamra is adok nem hanyagolom el magam szülés után sem. Esetleg nem tudom de az hogy még szoptatok az nem lehet baja esetleg? Vagy nem zavarhatja abban hogy közeledjen?
2011. márc. 26. 18:24
 12/38 anonim ***** válasza:
48%

Engedd meg, hogy apukaként válaszoljak:


Sajnos a hölgyek nem veszik tudomásul, hogy a szülés csak nekik olyan csodás, bensőséges élmény.

De objektíve gusztustalan és visszataszító.

(Kérlek benneteket, hogy ezért a kijelentésért te támadjatok le. Tudom, hogy egy csodás dolog, nem is ezt vitatom, hanem magát a látványt.)


Én is bent voltam, mert a feleségem így akarta. Nem látta rajtam, hogy mindjárt összeesek, és azóta is, ha megkérdezi, azt mondom, hogy gyönyörű élmény volt.

Nem akarom megbántani, és hálás és büszke vagyok rá, mert hihetetlen fájdalommal küzdött meg, hogy fiunk lehessen.


A lényeg: azóta, hogy láttam ott, úgy, megundorodtam tőle. Nem tudom elmondani, hogy mihez hasonlít egy szülés férfiszemmel. Szörnyű, gusztustalan, gyomorforgató.

Szeretem a feleségem, de szeretőt tartok.

Vessetek meg, én nem bírok hozzáérni.


Nem tudom, hogy miért jó a papás szülés? Az állatvilágban sincs sehol így. Nem ez a természetes még az afrikai törzseknél sem. Asszonyok között megy a szülés.

2011. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Sok kapcsolat megy tönkre az anyukák hibájából. Ha egy szobában alszanak a gyerekkel,vagy éppen egy ágyban,vagy nem szoktatja le a kicsit az éjszaki evésekről,azonnal rohan a gyerekhez,ha az sírni kezd. Ebben a helyzetben lehetetlen az intim együttlét,amikor csak egymással kellene törődni.

Ezt nagyon sok nő nem látja be,pedig ezen állhat vagy bukhat a házassága.

2011. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Férfija válogatja.


Az én férjem is bent volt a szülésnél, de utána alig várta, hogy ismét együtt legyen velem. És nem tart szeretőt.

2011. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy ágyban alszom a fiammal, éjjel is szoptatok, sosem hagyom sírni (kötődően nevelem), mégse rohan mellőlem a ferjem másik nőhöz. Ha a felek elég felnőttek, elég elkötelezettek, ha a kapcsolat elég erős, akkor kibírja a gyereket. A gyenge kapcsolatot tovább gyengíti, az erőset tovább erősíti a gyerek érkezése, nevelése.


Az is igaz, hogy mind a terhesség alatt, mind utána mindketten nagyon fontosnak tartottuk a rendszeres szexuális életet. Azért egy csecsemő alszik annyit, hogy amellett akár 3x is lehetne szeretkezni naponta. nem ezen múlik, hanem a hozzáálláson.

2011. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
34%

18:28, én is férfi vagyok.

Abban biztos lehetsz, hogy közben nem rád gondolt, hanem valami kívánatosabb nőre.

Miért nem lehet elfogadni, hogy a szülés nem férfinak való látvány, helyzet?

2011. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

OFF:

Szerencsére nem minden férfi van így :D Bár én semmiképp nem beszéltem volna rá a párom, Ő szeretett volna benn lenni. Most a második babát várom, és az a legnagyobb gondja, hogyan jön be, ha nem ér ide valaki addig, vigyázni az elsőre :)

A szex meg Nekem jobb, mint régebben. Gondolom neki sem lehet szörnyű, mert sokkal gyakrabban kezdeményez, mint ahogy én azt most várandósan kívánom.


On: kérdező: mielőbb beszéljétek meg a dolgokat, ha kell, kérjétek szakember segítségét!

2011. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

18.31-es:


Miért nem mentél ki, ha nem bírtad a látványt? Miért nem maradtál a párod fejénél? Annyira nem voltál férfi, hogy ezt meg merd mondani?

2011. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
18:31: magadból indulsz ki, a férjemet nem ismered. Szerencsére nem minden férfi ilyen puhány.
2011. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: és a feleségednek ez így jó, hogy nem érsz hozzá? Meg se kérdezi, hogy miért??? Én már kidobtalak volna, bocs...
2011. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!