Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés óta nm akar együtt...

Szülés óta nm akar együtt lenni velem a párom. Másnál is van így_? Miért van ez? Fog még változni? Még szoptatom a fiamat 6 hónapos.

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 17:57
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy a férjem ezek szerint nem puhány és tényleg nagyon szeret engem. Három gyermekünk van már és szexuális életünk az évek folyamán inkább felpezsdült, mint hanyatlott. Mi ezekről a dolgokról is szoktunk beszélgetni, őszintén. Soha nem kértem, hogy legyen ott a szüléseknél, magától választotta, hogy ott lesz. Most is, negyedik gyermekünknél, már várja, hogy szüljünk (és elsősorban ő használja a szülést többesszámban). Soha senki nem nézett még úgy rám, ahogyan ő a szülések után. Leírni nem is lehet. Én úgy érzem, hogy férjem szerelmesebb belém, mint valaha és én is nagyon szeretem őt. Én úgy hiszem, hogy a szülés egy igazi őszinte párkapcsolatban, ahol nem csak testiség van, nem lehet választó vonal. Hiszen a férjemet én is szeretem betegen, hányás után is, sőt ha összecsinálja magát, akkor is. Mert ő nem csak egy test.
2011. márc. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Ott a pont az utolsónál!

Én se kértem, hogy nézze meg odalenn is, mi a helyzet. Bőven elég lett volna, ha fogja a kezem. De Ő maga ment oda, hogy lássa, mi történik. Sőt, amikor kibújt a pici, mindjárt csinált is pár képet, holott kértem, hogy ne is fotózzon addig, amíg minden véres, maszatos.

Utána én magam elborzadtam a kép láttán (látszik valamennyi belőlem is...), és mondtam neki, hogy ez nagyon szörnyű látvány. Mire Ő: tiszta hülye vagy, hát ez egy csodálatos élmény volt, látni, ahogy megszületik a Fiúnk. Én hetekig meg se mertem nézni magam tükörrel se, pedig még gátmetszésem se volt, Ő unszolt, hogy hadd nézze meg, mi a helyzet, mert szerinte már biztos okés és lehet szexelni :D Most várom a következőt, és mint mondtam, megint benn szeretne lenni.

Én szomorú vagyok, mert megereszkedtek a melleim (bár most ugye megint szépek :D ), Ő meg mindig azt mondja, eszembe ne jusson kés alá feküdni, nem a mellemet szereti, hanem engem.

Nagyon szereti a fiát, tökéletes Apuka. Abból is látszik, hogy egész nap azt hallgatom a másfél évestől, hogy apa-apa-apa... Kiugrik a bőréből, amikor az apja hazaér a munkából.


És még valami: amit az előző hozzászóló is felvetett. Oké, az öregeknél nem voltak benn a férfiak szülésnél. De: együtt éltek le évtizedeket! Látták, amikor a párjuk esetleg magatehetetlen, gondozták évekig, pelenkázták, mosdatták, öltöztették. És nem menekültek el azért, mert nem szép dolog, ha a szeretett nő összepiszkítja magát...

Olyan házban élek, ahol főleg idősek laknak. Itt látni még igazi szeretetet! Amikor a másik évtizedek óta fel se ismeri, ő meg ugyanolyan szeretettel teszi tisztába és gondoskodik róla, mint amikor húszévesen szerelmesen összeházasodtak... Hát erről ennyit...


Szép lenne, ha apám otthagyná anyukámat azért, mert 40 centis vágás van az oldalán, mert kivették egy veséjét, mert többször műtötték a tüdejét, mert kihullott a haja a kemotól! Mert nem volt szép látvány, ahogy hányt, lefogyott, sírt... Büszke vagyok rájuk, mert szeretik egymást 30 év után is. Ahol egy férfi bármilyen testi látvány miatt képes szeretőt tartani, feleségét (gyerekeit!) elhagyni, az megérdemli, hogy idős korában, vagy ha jóval korábban beteg lesz, egy elfekvőben, egy eldugott otthon utolsó sarkában dögöljön meg, EGYEDÜL!!!

2011. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
70%

Az utolsó válaszoló jól megfogalmazta.

Ha egy szülés élménye miatt a férfi arra a döntésre jut hogy szeretőt tart, akkor azt akkor is megtette volna ha nincs bent a szülésnél, csak akkor másra fogta volna.Így "mosom kezeimet" alapon van mire fogni hogy nem tud az ösztöneinek parancsolni.Mert hát lássuk be attól hogy mind különbözőek vagyunk, mint nők ugyanúgy "funkcionálunk", tehát a szerető melle is a szoptatást szolgálja elsősorban (majd egyszer), és a lenti részen is egy baba fog majd a világra jönni.És a szülés mondjuk pár óra, de utána a női test majdnem ugyanolyan lesz mint azelőtt, nem hiszem hogy hónapokkal a szülés után is olyan undorítonak kellene látni.Tehát szerintem nem a szülés undorító, hanem az ilyen "férfiak", akik nem tudnak maguknak parancsolni, és a nőre(szülésra fogják).Na mindegy.

Kérdező, szerinem meg kell beszélni alaposan, előtte rendben volt a szexuális életetek?Ki volt a kezdeményező?Lehet akkor is inkább te voltál az aktívabb, csak most fáradt vagy, és a párod pedig rád hagyja a dolgot.

2011. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Hát igen, úgy látom nem vagyok egyedül ezzel a dologgal más is jár ilyen cipőben mint én. Kedves férfi hozzászóló! Nagyon eltüntél! Kinyilvánítottad a véleményedet és ennyi. Én is azt mondanám neked hogy sajnálom a feleségedet és tuti ha nem vagy ott a szülésnél akkor is tartanál szeretőt, ez a meggyőződésem!

A többi kedves hozzászólónak pedig annyit írnék hogy pont amikor megírtam ezt a kérdést aznap este együtt voltam a párommal:) Ja, és a szülésnél a durvább dolgokat nem látta mert a fejemnél volt.És hangsúlyoznám mégegyszer ő akart bent lenni!

2011. márc. 28. 11:44
 35/38 anonim ***** válasza:

Akkor viszont hajrá!

Kölcsönös kezdeményezés, és megbeszélés! Mármint ha valami zavar! Az őszinteség és a kommunikáció szerint kulcsfogalom. (látva a körülöttem tönkremenő házasságokat így gondolom, hogy ezek nagyon fontosak...)

Hajrá!!!! ;)

2011. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, csak így tovább!!! :))))
2011. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Kérdező! Remélem, hogy megoldódik a problémád! Nagyon drukkolok.

Kedves Férfi válaszoló! Arra nem gondoltál, hogy a szeretőd is, ha egyszer gyereket szül, akkor ugyanolyan gusztustalan lesz? Ez csak egy indok, ahogy előttem is írták a megcsalásra. Valószínűleg amúgy is félrekamatyoltál volna. Persze gondolom titkolod a Feleséged előtt. Szívből kívánom, hogy legyél legalább annyira megalázva ebben az életben, mint amennyire most Te alázod meg azt a nőt és anyát, aki gyereket szült Neked!!!!

2011. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: 03-27 09:31 vagyok. Közben megszületett a negyedik csemeténk. Fogta a kezem, biztatott, bátorított. Párom most mindent látott teljes valóságában. Mesélte, hogy olyan picikének tűnt a babánk feje kifelé jövet. Na meg utána is kommentálta, hogy mennyire szép a kislányunk. Másfél hete ennek, de már most nagyon várja, hogy leteljen a hat hét. ;)
2011. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!