Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hány éves gyerekne...

Szerintetek hány éves gyereknek való már mobiltelefon?

Figyelt kérdés
13 éves lányom mobiltelefont kér karácsonyra. Eddig nem volt telefonja. Most valami iponet akar ami 200.000ft körül van. Lenne rá keret de nem vagyok biztos benne hogy meg kéne neki venni.
2010. nov. 20. 15:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
Vegyél neki egy olyat amivel tud telefonálni és smsesezni.Egy iPhone fölösleges egy 13 éves lánynak,
2010. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%

Ez igaz. Egy iPhone felesleges. Valami olcsóbb, amiben van kamera és mp3 lejátszó. Ez is megfelelne neki. Én 13 évesen örültem volna, ha egyáltalán telefonom van, nemhogy még iPhone :S

Bár változik a világ...

2010. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Én nem venném meg, csak villogni akar a barátnői előtt, nem is fogja használni.
2010. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
53%
szerintem az iphone túlzás. 13 éves, legyen rajta fényképező, mp3 lejátszó és ennyi... bár ha megengedhetitek magatoknak, akkor végülis lelked rajta. azt azért ne felejts el, h ellophatják, elveszítheti...
2010. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
13 évesnek már való telefon, hiszen ha nem te viszed meg hozod el az iskolába/ból, vagy csak délután átmegy egy barátnőjéhez, tudjon szólni, h mi van. Viszont szerintem felesleges neki egy ilyen drága vacak. Nem kell szétesnie, de egy ilyen drága dolognak sincs értelme, főleg, ha az első telefonja lesz. Én 3.os (10 éves) voltam, amikor az első telefonomat kaptam, egy ősrégi fekete-zöld képernyős sonyt, mert akkor már egyedül kellett mennem a zeneiskolába, meg edzésre, nem volt aki elvigyen. Én örültem, és anyukámnak is jobb volt, h tudta, h bármikor el tud érni.
2010. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de szerintem durva, hogy csak most kap mobilt. Nem is azért, hogy villogjon (mellesleg az iPhone és sokkal drágább), hanem ha történt valami/mondani akar valamit rögtön, amikor egyedül van. Én 1. osztály 2. felében kaptam névnapomra, pontosan így néz ki: [link] Ciki-nem ciki, nem tudom, hogy a Samsungon belül milyen, mert azóta már más mobilom van és nem is kellett tudnom. Nem villogásból írom, hogy iPhone, csak hogy erősítsem a többieket, nem éri meg. (Kérem ne piszkáljon senki, apától kaptam 11 napja szülinapomra, NEM én kértem tőle.) Ha már mindenképpen érintőképernyőset szeretne, szerintem legyen Androidos.
2010. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
61%
Előző vagyok, a kérdésedre válaszolva: magamból kiindulva ha már tud olvasni, és vigyázni a dolgaira (1 karcolás nincs a 'régi' mobilomon), simán kaphat telefont.
2010. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
51%
Nekem már 9 éves korom óta van. Most már volt 10 telefonom 5 év alatt. Most jelenleg egy pink LG KP502esem van. Nekem megfelel :D Iphone nem kell még 13 éves gyereknek, szerintem.
2010. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nézünk majd valami olcsóbbat. Remélem nem fog nagyon megharagudni.
2010. nov. 20. 15:31
 10/33 anonim ***** válasza:
85%
Megharagszik vagy nem, nem kell neki még 13 évesen iPhone. Te vagy az anyja és te szabályzod, hogy milyen cuccokat veszel. Be KELL, hogy érje egy olcsóbbal.
2010. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!