Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan amit bánsz a gyereke...

Van olyan amit bánsz a gyerekeddel kapcsolatban? (dá-dá, pofon, fenékre verés, kiabálás. Stb)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
van ami bánt, nagyon-nagyon, de nem tudok azon már változtatni. viszont megpróbálok sokkal türelmesebb lenni. sajnos nem vagyok egy türelmes, nyugodt fajta, de igyekszem nagyon!!
2011. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem most lett a fiam nagyon hisztis és akaratos kb 1 hónapja.22 hónapos.Előtte nem kiabáltam és nem is bántottam soha.Sajnos mostmár muszály rácsapni a kezére pl amikor teljes erőből veri az üvegszekrényt vagy ha hasonló dolgokat művel.De sajnos semmit nem ér.Kiabálni napi szintem szoktam vele,valamikor használ valamikor nem.Pl ma elkezdett teli torokból ordítozni én 3 szor kiabáltam rá,hogy hadja abba,meg se hallotta odamentem elé megfogtam a kezeit a szemébe néztem és mondtam neki határozottan,hogyha mégegyet visít megpofozom.Majd otthagytam.Kicsit elkezdett hüppögni majd elindult egy játék fele és már el is feleltette az egészet.Persze nem pofoztam volna meg annyira nem tud kiakasztani,hogy megpofozzam, (most még).
2011. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
1 dolog van,amiért gyűlölöm magam,hogy amikor kiakadok valami de inkább valaki miatt azt rajta vezetem le. Mert ő is csinál valami rosszaságot és kiabálok vele stb. Utána gyűlölöm magam érte és ostorozom magam,hogy miért nem azzal kiabálok és küldöm el a jó fenébe aki megérdemelné! Pl. anyós,após az élenjárók!
2011. ápr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kiabálok a 1l éves faimmal és 2 éves lányommal:-(((

Egyszerűen elszakad cérna éa már csak azt veszem észre, hogy ordítok.

2011. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!