Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lassú, kevés hízás tényleg...

A lassú, kevés hízás tényleg hátráltathatja a mozgásfejlődést? Okoz valamilyen testi vagy szellemi lemaradást?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos múlt. 3 és fél hónaposan duplázott, azóta kb. havi 200 g.Annak ellenére, hogy kapott tápszert, tejpépet, főzeléket, húst, gyümölcsöt, Sinlacot..Én szedem az Elevitet, és vasat.Pár napig Béres cseppet is kapott.Többször voltam ezzel orvosnál, holnap vérvétel lesz.Az orvos vashiányt vagy tejérzékenységet gyanít.Nagyon mozgékony baba, és hosszra viszont sokat nőtt.És én voltam ilyen baba koromban. Én se ettem, és híztam jobban.De már beleőrülök az aggodalomba!Fogytam is, és ma reggel is sírva ébredtem!A múlt héten sikerült 10 grammot felszednie..Szerintetek?
2011. márc. 29. 08:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Hamarosan kiderül..
2011. márc. 29. 09:19
 12/12 A kérdező kommentje:
Ma volt itt a védőnő, és azt mondta, hogy sajnos ha keveset hízik, az lassíthatja nála a mozgásokat, mert nincs hozzá energia, nincs ereje.És hogy ne aggódjak, mert értelmileg nagyon rendben van minden, sőt!Ő is kizárná a tejérzékenységet, és szorít, hogy visszakaphassuk a tejes dolgokat, mert fontosnak tartja.
2011. márc. 29. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!