Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran főzitek ki a...

Milyen gyakran főzitek ki a cumikat, cumisüvegeket?

Figyelt kérdés
Minden kajcsi előtt? Vagy esetleg naponta csak egyszer?
2011. márc. 29. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Naponta egyszer.
2011. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elején hetente egyszer kifőztem. De csak pár hétig.

Most talán havonta egyszer. (6 hónapos a lányom)

2011. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert a kislányom 4 hónapos, eddig mindennap kifőztem minden evés után az üvegeket, cumikat, de őszinte leszek, már nagyon unom. Szóval akkor nembaj, ha tiszta vízzel elmosom, eltörlöm, és csak naponta egyszer sterilizálom ki?
2011. márc. 29. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Én minden használat előtt gondosan elmosok, elöblítek, sterilizálok mindent. De már előfordult, hogy elcsúsztunk az idővel, és nem volt steril a cumisüveg, csak elmosott. Etettem úgy, nem lettek betegek a gyerekeim.


A védőnőm amúgy azt javasolta, naponta egyszer sterilizáljak vagy főzzem ki az üvegeket, s mindezt a babák 1 éves koráig, nehogy szájpenészük legyen, vagy fájjon a pocijuk valami bacitól.

4 hós babánál szerintem ne aggódj, nyugodtan csináld napi 1x.

2011. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4.5 hónapos a kisfiam, max. hetente egyszer, akkor is sterilizálóba teszem, és úgy sterilizálom.
2011. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Három hónapos koráig minden etetés előtt sterilizáltam, azóta már csak napi egyszer (mikrósban). Most 5 hónapos a pici fiam.
2011. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én minden etetésnél sterilizált cumisüveget használok, a mikrós sterilizálóval ez 2 perc. Ezrt nem fárasztó megcsinálni.
2011. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!