Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell használni testápolót?...

Kell használni testápolót? Baj-e, ha eddig nem használtunk?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hós a babám, de eddig nem használtunk. Igaz, nagyon szép a bőre, ha nem így lenne, már biztosan hamarabb gondolok rá...Mi semmi extrát nem használunk, gyógyszertári fürdetővel fürdetem.

Egyáltalán mennyire kellenek ezek: testápoló, babaolaj, hintőpor?


2009. febr. 26. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Seemennyire! ha a bőre szép, nem száraz, akkor az a legjobb, ha nem kened semmivel. Sezerncsétek van :-)! Én is a gyógyszertári fürdetőt használom, mert elegem lett belőle, hogy ezek az illatosított vackok csak kiszárították a bőrét. Aztán kentem rá a szintén illatos ilyen-olyan testápolót és semmit nem ért. Na aztán felírattam újra a fürdetőkenőcsöt, meg gyógyszertári testápolót, 2 nap alatt rendbe jött a most 5 és fél hónapos kislányom bőre, pedig előtte hetekig szenvedtünk!!!


Úgyhogy azt tudom mondani, ameddig nem kell, fölöslegesen ne kenjed semmilyen illatosított cuccal, ha meg mégis száraz lenne a bőre, akkor használd a gyógyszertári testápolót.


További szép napot!

2009. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell testápolo.nagyon jo a gyogyszertári fürdetökrém.ha mégis száraznak éreznéd valaha a börét akkor nyugottan azzal is bekenheted...Mi sem használunk.5 honapos kislány anyukája
2009. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem használok,lassan 7 hós lányomon,ha nem szárazabb a bőre,akkor nincs miért.Egyáltalán nem muszáj.Csak egy valamit,Neogranormonos sampont használok,amióta nagyon koszmós volt,azóta eztn nem cseréltem le ,deamúgy a doki által felírt popsikenőcs,meg fürdető.
2009. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos a babám, a héten használtunk először gyógyszertári testápolót, mert hirtelen száraz lett a bőre. Előtte mi se használtunk semmi ilyesmit. És most nem is értem, mi ez a szárazság :(
2009. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!