Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám fején, a...

3 hónapos babám fején, a kutacsánál koszmós a haja. Hogy tudom leszedni parafinnal? Eddig babé sampont használtunk.

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom van extra puha baby kefétek!?Ha nincs szerezz be egyet!Ha lehet igazi szőrből legyen!Arra tedd az olajat,és mintha fésülgetnéd óvatosan húzgáld át neki párszor!Ha lehet fürdés előtt,utána pedig mosd le!Elfog tűnni pár alkalom után!

2011. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem az orvos azt mondta hogy fürdés előtt kenjem be olajjal ,sapka rá.fél óra múlva fürdés ,mossam le.majd frottír kesztyűvel dörgőljem át.
2011. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is olajjal kentem be,sapit a fejére...de én legalább 2-3 órát hagytam rajta,aztán fürdés,hajmosás,kicsit,óvatosan megdörgöltem pelenkába csavart ujjammal :) és volt-nincs :)))
2011. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!