Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti a játszótéren...

Anyukák, ti a játszótéren beültök a homokba játszani gyermekeitekkel?

Figyelt kérdés

én beülők és kisgyerek módjára homokozok vele.


a többi anyuka ül a padon és beszélgetnek, mi nem ismerünk szinte senkit csak látásból, a kisfiammal sem játszanak a gyerekek mert ő még csak 2 éves és a többiek nagyobbak.


lehet hogy ez miatt ki néznek minket? mert játszok a gyerekkel?

szerintetek?

1 anyuka sem ül be a gyerekükhöz

de a gyereket nem akarom megfosztani a homokozástól mert nem tudunk lent lenni sokat.


szerintetek? üljek ki én is és nézzem hogy egyedül játszik?


2011. ápr. 1. 17:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én linkeltem a kérdéseket.


Sajnos ez van, mindenhol vannak olyan emberek akik jobb lenne ha nem lennének, de ha sikerül őket figyelmen kívül hagyni az nagyon jó:) Én is be fogok menni a babámmal a homokozóba, mert szeretek vele játszani itthon is, amíg kicsi és nincs el más gyerkőcökkel, de azért biztos csak olyan játszótéren ahol jól érzem magam én is, mert nincs tele rosszindulató unatkozó szülőkkel.

2011. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyik linkelt (2.) kérdés kiírója.A helyzet mit sem változott egyébként. Minap is homokoztunk a lányommal,kezemben egy forma,jön egy kisfiú és kitépi a kezemből.Anyuka:Jaj kicsim,nem szabad...És közben vigyorog,a gyerek pedig elinalt.Hát no comment.
2011. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
simán beülünk,de én is és a párom is.2 szülő van aki a gyerekét viszi le játszani a játszóra és van aki magát.Na te a gyerekeddel mész játszani,nyilván ha nagyobb lesz már nem fogsz annyira ott ücsörögni.Egyébként én nem vagyok játszótéri anyuka,de járok játszóra csak kevesen vannak ott.
2011. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)

Én ilyet még nem vettem észre, hogy kinéztek volna valakit, mert apával megy, vagy mert játszik a gyerekével, vagy csak annyira nem érdekelt, hogy ez miatt nem vettem észre. Én is hintáztam a lányommal, meg betemettük egymást, sőt nyáron, mikor itthon volt a férjem, hárman temettük egymást a homokozóban, és csúszdázni is csak az ölemben tudott előszőr, mert túl meredek volt neki a csúszda. Nem kell ilyenekkel foglalkozni :) Hülye emberek mindenhol vannak.

2011. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Beülök! Sőt, még jobban élvezem a homokozást mint ő! Én veszem ki a kezéből a lapátot, és túrom a homokot, nem is a másik gyerek :o) Na jó. De tényleg. Mi most kezdtük el, és iszonyatosan élvezem a homokozást, annyi régi emléket hoz vissza. És valóban. Én is látom, hogy sokan távolról nézik a gyerkőcüket, de azok már nagyok. A fiam 16 hónapos, és úgy veszem észre, hogy az ekkorka gyerkekkel még mennek a szülei, és kísérik.

Az, meg, hogy ki néz ki, és ki mit mond kb. magasról lesz..om. Próbálok az információk, nevelési stílusok, stb. között is szelektálni, az arany közép utat követni, a játszón sem lesz másként. Már megtanultam az egyik fülemen be a másikon ki elvet. Szerencsére tudom alkalmazni, így nem vagyok egy ideges típus.


Kérdésedre válaszolva. Ne. Ne ülj ki, játsz a gyerkőccel, és ha van olyan kispajtása, aki korabeli, és vele is játszanak a szülei, akkor még szóba is tudsz elegyedni felnőttel is, persze a játék közben.

2011. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

érdekes dolgokat írtok a játszóterekről....biztos nálunk sem különb a helyzet, de az az igazság, hogy én nem veszem észre, hogy kinéznének, vagy megjegyzéseket tennének. Egyszerűen nem foglalkozom másokkal. a lányunkkal még én is leülök játszani, most 14 hós, egyelőre még nem is homokozik rendesen, csak túrja a homokot, meg mászik benne. a hinta egy másik kérdés, de szerencsére a környéken 10 perc távolságra van vagy 5 játszótér, egyik helyen biztos találunk szabad hintát.

lehet, hogy azért nem veszek észre semmi klikkesedést, mert nem minden nap ugyanoda járunk, sőt időnként megyünk a városközpontba, vagy olyan nagyobb helyre, ami az egész városé.

2011. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

2 éves múlt, most már csak akkor ülök le mellé homokozni, ha nincs más a játszótéren. Ha van más gyerek, onnantól kezdve, nem kíváncsi rám, ergo mehetek a padra...

Tavaly nyáron, mikor kb 1,5 éves volt, akkor általában melléültem homokozni, ha rám volt igénye. Vagy ha nem is homokoztam, de ott ültem a homokozó szélén.

2011. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

2,5 és 1 évesek. Én nagyon szeretek beülni velük homokozni/akármit játszani. Sajna a nagy már önálló, rám kevéssé kíváncsi, ha van bárki gyerek a közelben aki elég idős ahhoz, hogy tudjon beszélni és járni, akkor én már nem kellek neki. A kicsivel még együtt nyomulunk :-D


nálunk is vannak pados anyukák, bár általában valamivel idősebb gyereket kísérnek. Klikkesedés is van, jellemzően anyagi háttér alapján történő besorolást csinélnak, de ezen csak nevetni tudok, múltkor véletlenül pont fültanúja voltam amikor 3 újgazdag szupermami azt ecsetelte a vagyontérő hightech babakocsikat tologatva, hogy vajon a krómfényezett vagy a mattfekete fémrészek a menőbbek. közben az egyikük gyereke fejestugrott a csúszdáról, két másik meg félig homokba fojtotta egymást... hát no comment. biztos szép a menő babakocsi, csak kár, hogy kihal belőle a kisgazdája... na mind1

2011. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!