Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell ezt pontosan...

Hogyan kell ezt pontosan csinálni hogyan van a helyes módszer?

Figyelt kérdés
kislányom 8 honapos reggel lázasan ébredt. elvittem orvoshoz azt mondta valoszinüleg a 3 napos lázba esett bele de egy picit piros a torka is. nem kapott semmit csak lázcsillapitást javasolt. reggel és fél 3 kor kapott nurofent ami le is vitte a lázát de már megint picit melegnek érzem. hogyan kell helyesen alkalmazni azt a modszert amikor felváltva adom neki a kupot és a nurofent melyiket hány óránként?
2011. ápr. 1. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az orvostól ezt az utasítást kaptam: Ha csak Nurofent használok akkor azt 4 óránként adtam. Ha van otthon még kúp vagy Panadol akkor 2 óránkén felváltva lehet adni neki. De csak akkor érdemes felváltva adagolni, ha tényleg nem viszi le másként a lázát a gyógyszer, mert ez a 2 óránkénti módszer megterhelő e szervezetüknek. Amúgy én csak 38 fok felett adok gyógyszert. 39 fölött pedig ha nem viszi le fél órán belül a lázat semmi akkor hűtőfürdő.

Sajna mi is beleestünk a 3 napos lázas betegségbe, és nekünk elég sokat kellett hűtőfürdőzni, mert semmi nem hatott 39 fok felett.

Jobbulást a gyerkőcnek.

2011. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ
2011. ápr. 1. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!