Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babatej nélkül?!

Másfél éves babatej nélkül?!

Figyelt kérdés

Elutaztunk és elfelejtettük elvinni a kedvenc poharát, amiből reggelente másfél deci babatejet ivott a lányom. Akkor vettem másikat, abból sem és itthon a régiből sem fogadta már el a tejet. Most tehát ott tartunk, hogy azt a napi másfél deci tejet amit eddig nagy nehezen megivott, most azt sem hajlandó. Meglátja a poharat vagy meghallja a tej szót és már üvölt. nem tudom ízesíteni sem, mert bele sem kortyol!!

Van ötletetek mit lehetne tenni? Azért szükség lenne még neki a tejre... Járt már valaki így?


2011. ápr. 2. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos az én lányom is nagyon hamar leválasztotta magát. Ráadásul sem tejet, sem tápszert, sem tejitalt, sem kakaót, sem semmilyen tejterméket nem volt hajlandó inni. Míg nem rájöttünk, hogy a bolti dobozos- szívószálas kiszerelés csábítja, és az actimelt is szívesen megissza szívószállal. Így gyerekorvossal konzultálva azóta is reggelente actimelt iszik, reggelire szokott kapni dobozos kakaót vagy teát. Hál' Istennek azért ő elég sok tejterméket megeszik amúgy, így annyira nem kulcsfontosságú, hogy ital formájába vigye. Amúgy most már nyáron 3 éves lesz, bölcsibe jár, ott bezzeg mindent megiszik...
2011. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!