Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nézzétek meg légyszi ezt a...

Nézzétek meg légyszi ezt a kocsit! Espiro atlantic-mi a vélemyén róla? Megér ennyit? 26000ft, nekem nagyon kevésnek tűnik!

Figyelt kérdés
Állitólag egy gyerek után,és alig használt,hibátlan.
2011. ápr. 4. 08:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

újonnan:

[link]


nekem nagyon nagy kerekü én nem venném de linket nem küldtél.. gondolom az használt amire Te gondoltál.

2011. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
[link] ja igen,a link:-))
2011. ápr. 4. 08:56
 3/27 A kérdező kommentje:
Az baj ha nagy a kerék?
2011. ápr. 4. 08:56
 4/27 anonim ***** válasza:

Ez batár nagy babakocsi!


még ugyan nehéz kormányozni szóval ha nem vagy egy erős magas anyuka szenvedni fogsz vele.

a kerék hatalmas .. vidéki földútra talán jó de aszfaltra tök felesleges.


a kiegészítők megvannak hozzá mint látod de téli babának vidékre ...


igy látatlanba.. szóval ellenző szemmel ítélem meg én nem venném .


első v. voltam.

2011. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem erős,sem magas.Te toltál már ilyet?
2011. ápr. 4. 09:02
 6/27 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem de ha megnézed van egy kép ahol a bölcső kiságy mellett van lefotózva ott látszik mekkora egy batár!


és magas is..


más lengyel babakocsink volt szerintem ha teheted próbálj ki egy bababoltban jó sokat írd fel mik jönnek be és azokat keresd utánna aukciós oldalakon mert látatlanba nem szabad babakocsit venni ..

2011. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Hát vannak ennél nagyobb kerekű babakocsik, és nem csak attól függ,hogy mennyire kezelhető, irányíthat.szerintem egyáltalán nem batár. ELég jól néz ki, és szerintem megér annyit.Bár ha szétnézel, újakat lehet kapni 40 e ft körül, Brendonban, Kunert Babakocsi, Raf-pol és van még egy pár. Bár ezek nem a tömegközlekedésre vannak kitalálva, de masszív, szép jól irányítható mindkét irányból tolható babakocsik, minden felszereléseel együtt.
2011. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nagykerekű kocsit könnyebb tolni. Nagyon jó állapotban van és jó az ára is. Az enyémnek nagyobb a kereke és talán a kocsi is nagyobb. Én meg 158 cm vagyok. :)
2011. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Kunertet,Rafpolt és társait soha nem vennék,de nekem szempont az is hogy télen elférjen kényelmesen a baba a kocsiban.Igazából egy espiro magicet akartam vagy hauck malibut,de azoknak az első kerekeik nem valami nagy szám,tul kicsi és pocsék anyagból van állitólag.
2011. ápr. 4. 09:19
 10/27 anonim ***** válasza:

Szerintem jó,megéri.Nekünk is nagy kerekű volt,én szerettem,simán lehetett tolni az egyenetlen lik-lukas járdán,most kis kerekű van,na az mindig minden sz..ban elakad.(már csak ha messzebbre megyünk akkor használjuk)

A beltere is nagy,kényelmes a babának,télen mikor bundazsákban van is simán elfér benne.

2011. ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!