Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónapos kislányom óránként...

9hónapos kislányom óránként kel mostanában éjszaka. Már megörülök. Mitől?

Figyelt kérdés
8foga van 6hónapos kora óta, most is jön neki 4 (a szemfogai), de eddig ennyire nem volt vészes egy fog sem. Jó sokszor kelt akkor is, kb. 4-5ször, de nem fél-1óránként. Van h vissza se alszik csak 2óra múlva, addig próbálkozzunk de semmi csak a kínlódás. Próbáltunk már homeopátiás cucokat, nurofent, de semmi. Ha mellé fekszek az se jó.... Segítsetek!
2011. ápr. 4. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
segíteni sajnos nem tudok, én kisfiam is ennyi idős és ezt csinálja, pedig szerintem még a foga sem jön, nekem mindig azt mondják, hogy megvan ennek az oka, vagy a foga jön, vagy az időjárásra érzékeny, vagy mozgásfejlődés miatt - fejlődik az idegrendszere, vagy életkori sajátosság, szóval ok állítólag mindig van, de már én is kivagyok idegileg a kimerültségtől
2011. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szia, a szemfog jobban meggyötri mint akármelyik másik. ez lehet az oka. valamint ha mostanában kezd felállni, mászni, járni, akkor az is zavarhatja álmában, még akkor is azt gyakorloná, és erre felébred....a jó hír, hogy ezt majd magától kinövi, ha lement a fogzás kemény része, meg lement a mozgásfejlődés. a rossz hír, hogy ez még hónapikig eltarthat, perrsze az intenzitása csökkenni fog vsz, tehát nem 20x fog kelni, hanem "csak" 2-3x...nálunk 21 hónaposan szűntek meg végleg az éjszakai kelések. (addigra jött ki az összes foga, de a végén már nem volt olyan vészes, főleg ha ahhoz viszonyítom előtte mi ment). kitartás, majd vége lesz ennek is. :)
2011. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Már egy hónapja mászik és pár hete kezdett el felállni és lépegetni a kanapé mellett. Én is arra gyanakodtam h a szemfogak jobban meggyötrik, de ez már nagyon durva! Van esetleg vmi tippetek?
2011. ápr. 4. 09:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Dentinox gél vagy ecsetelő, kamillás nyugtató anyagot tartalmaz, direkt fogzásra, be kell vele kenni az ínyét, Chamomilla Vulgaris golyócskák, teában feloldva, illetve Viburcol homeopátiás végbélkúp...
2011. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szia ugyan ebben a cipőben vagyunk mi mis:(
2011. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha eddig jól aludt, mármint az elmúlt időszak kivételével, akkor ha türelmes vagy vele, de következetes, akkor visszáll a régi rend, ne félj, csak el kell múlnia ennek az időszaknak. Nálunk is ez volt a legrosszabb, rosszabb mint újszülöttkorban, mert akkor evett és aludt tovább, etetés közben meg én is bóbiskolhattam. Ebben a korban jönnek elő tipikusan a szeparációs szorongás jele (pl az éjjeli ébredés, nyugtalanság), a fogzás is zavarhatja, a mozgásfejlőség, és az idegrendszer fejlődése meg pláne. Nálunk pár hét alatt lecsengett szerencsére és beállt a béke. Addig is vigasztald meg ha sír, de amint lehet tedd vissza az ágyba. Én nem adtam neki semmilyen szert de homeosat se semmit, nem hiszem hogy ettől elmúlnának ennek a kornak a tipikus tünetei.
2011. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a szitu,csak a fiam most lesz 13 hónapos...Minden álldott éjjel 5x 6x van,hogy 7x ébred....

Borzalom.A lányom ugyan ezt csinálta 16 hónapig.Nekünk sem haszn´l semmi....Ezt "csak" kinövik.Legalábbis szerintem.Annyira irigylem az olyan anyukákat akiknek alszik a gyermek.A lányom legalább már 1 éve átalussza az éjjeleket. :)

2011. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy éhes?
2011. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

10:34-es valaszado!!!! Nallunk is ez van 1 hete, irtam is ki kerdest de nem jott ra valasz. Mar azt hittem egyedul vagyok de ezek szerint nem. 14 honapos a kisfiam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Kerdezo kitartast, talan tulleszunk rajta idovel. En meg a frontra is gondoltam. De nem tudom, tiszta hulla vagyok. :( Legalabb te latod, hogy jon a szemfoga es igy mar latod az alagut veget. Nallunk meg jele sincs es megis ez van. Raadasul csak 4 fogan vagyunk tul. :(

2011. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos mi is ebben a cipőben járunk. Nekem az segít, ha magam mellé fektetem. Sajnos napközben is elég nyűgös, mindig mászna rám. Gondolok én a fogzás mellett a szeparációs szorongásra is.

2011. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!