Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire jártok el hétköznap...

Mennyire jártok el hétköznap valahova kettesben a babátokkal - férjetek, párotok nélkül?

Figyelt kérdés

Például autóval (v. anélkül) eljártok-e kimozdulni vásárolni, nézelődni, vendégségbe, nagyszülőkhöz?

(Persze nem az egyszerű sétákat értem alatta.:)


A férjem nem szereti, ha nélküle megyünk családtagokhoz - pl. nagyihoz egy pár órára, mert akkor nem tudatosul bennük, hogy a gyerek az övé is, nem csak az "anyósa lányáé".

Nem tudom, mennyivel van egyedül ezzel a hozzáállásával? :)


2011. ápr. 4. 14:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak - az én anyámhoz mennénk, az zavarja. (Az övé messzebb lakik, azért nem is jöhet számításba.)
2011. ápr. 4. 16:32
 12/19 anonim ***** válasza:

utolsó:

nekem az az álláspontom, hogy önálló felnőtt emberi lény vagyok, úgyhogy senkisem szabhatja meg nekem, merre , hova és kivel emgyek. Ez alól a párom sem kivétel.

Szép is lenn, ha ő diktálna.

Szerintem egy normális kapcsolatban a másik ne mondja meg, hogy mit csináljon a párja.

2011. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mi általában 3 alkalommal: tesómhoz, anyuékhoz. Aztán van, hogy többször, mert a barátnőkkel szoktunk csajos délutánt csinálni, persze hogy a 15 hónapos kislányom is jön :) A férjem örül, ha csinálok magamnak programot, inkább, mint hogy itthon beforduljak az unalomtól. (panelban azért nem olyan izgi az élet....) Autóval megyünk, kislányom is szeret csavarogni, ha ruhavásárlás van, az is szigorúan a férjem nélkül, mert ő nem bírja az ilyeneket :) És miért szólnának, hogy nélküle megyek? Dolgozik. De hétvégén együtt is megyünk rengeteg helyre, azért mégis együtt a legjobb :)
2011. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Heti több alkalommal is megyünk!Tegnap pl elmentünk a keresztszüleivel vbiciklizni me g játszótéren voltunk!Mi sokat megyünk,főleg,hogy itt a jó idő meg főleg,hogy Apa úgy dolgozik,hogy 2 napot 12 órába utánna 2 nap szabad!Amikor dolgozik akkor megyek a gyerekkel ha itthon van akkor meg együtt az egész család!nekem ezt egyáltalán nem bánja a férjem,inkább minthogy itthon üljek és beforduljak illetve a gyereknek is kell a szocializáció!Inkább csak azt szoktam látni este Apán mikor mesélem,hogy hol voltunk és mit csináltunk a nap folyamán,hogy fáj neki,hogy nem lehet mindíg velünk!
2011. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem örül, ha letudom a családomat nélküle:) Szereti az anyut is, távolabbi rokonokat is, de nem sértődik meg, ha hétvégére a "jobb" programok maradnak.
2011. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Értem, hogy mit érez a férjed...

Nálunk fordítva van így. Én érzem azt, hogy a férjem szülei (elsősorban anyósom) nem fogad be engem. Még ma is sokszor félrehívja a fiát, és kettesben akar vele megbeszélni dolgokat... Ami nekem nagyon rosszul esik. (Holott a férjem már megmondta neki, h szokjon le erről, és nem is megy vele, ha félrehívja).

Lehet, h a szüleid tettek esetleg egy olyan megjegyzést, ami miatt a férjed így érez...hisz biztos nem ok nélkül gondolja ezeket a szüleidről...

üdv. :) 23 éves anyuka

2011. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
most voltunk a napokban tatabányán (pestről) bnőm lányának a szülinapján, csak 2en, anyuékhoz is szoktunk lemenni pár napra, ha apának sok a dolga. 7végén is megyünk csütörtökön apa pénteken hazajön mi maradunk vasárnapig. tescóba, jáccira általában 2en megyünk...télen is sokat voltunk anyuéknál 2en, anyósék 300kmre laknak az nagyon messze van azé nem megyünk, amúgy ha közelebb laknának sztem oda is eljárnánk sokat...
2011. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Elég egyedül van, mi minden nap megyünk valamerre, a szüleimhez legalább 3x egy héten, mert ők laknak közel, de nem egyszer voltam már vidéken anyósoméknál is úgy a kicsivel, hogy a férjem nem ért rá.

És ő persze csak örül, ha jól érezzük magunkat akár nélküle is.


Ez így nagyon gáz, megértem a férjed érzéseit, de azt hiszem, ebben a helyzetben a te kezedben a megoldás, hogy a szüleid előtt kiállj érte, a férjed előtt meg érd már el, hogy ne kelljen magatokban lenni állandóan, mert ez a részéről egy kicsit, hogy mondjam

nézze a ti érdekeiteket is, ne csak a sajátját.

2011. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Madnem minden nap, anyu és a dédi tíz perc séta, és oda igen mindig elmegyünk ha boltba kell mennünk, mivel útba esik.Nem szólt még a férjem, nem hinném hogy problámázik rajta, mert ha ő otthon van mi is, és akkor együtt megyünk.Fura hozzáállás.
2011. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!