Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Probléma az, ha 14 hónapos...

Probléma az, ha 14 hónapos babám nem eszik kenyeret?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé megnehezíti a reggeli meg vacsora kérdését. Ha enne kenyeret, akkor legalább májkrémes, vajas, sajtos...formátumot lehetne adni neki, de nem eszi meg.

Van valami ötletetek, hogy kenyér nélkül milyen reggelit, vacsorát adjak neki?


2011. ápr. 5. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A kalácsot, péksütit sem eszi meg?
2011. ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bundás kenyér, valami tojás-féle, nálunk szokott lenni tejbegríz vacsira is.

A lányom sem igazán eszi meg a kenyeret, amit szeret: reszelt sajtot a mikorban ráolvasztok a kenyérre. Ez a sláger manapság.

2011. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 éves lányom sem eszi meg a kenyeret. Tényleg gond. Péksüti sem kell, nem tudom mi lesz az óvodában. Én müzlit szoktam neki adni tejjel, gyümölcssalátát, tejbegrízt, joghurtot, krémtúrót, virslit, ilyesmiket. Bár az jóval olcsóbb lenne, ha enne kenyeret, de tulajdonképpen nem baj. Mostanában mindenhol azt hallani, hogy nem túl egészséges.
2011. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem szereti, virsli, vagy párizsi a menő. Ja és rántotta.
2011. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Én is virslivel, felvágottal próbálkozom, de nem a legegészségesebb étel nekik:(
2011. ápr. 8. 09:54
 6/7 anonim ***** válasza:
NEm, de a kenyér sem az, és ha mást nem igazán hajlandó megenni, hát ezt adom neki. Egyébként is rossz evő, örülök, hogy legalább a virslit bele tudom diktálni.
2011. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Két pofon és megtanulja a rendet!
ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!