Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hűtőfürdőt pontosan hogyan...

Hűtőfürdőt pontosan hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
kisfiam most gyógyult meg,ami a náthát illeti.voltunk orvosnál is tegnap,minden rendben volt.estére viszont hőemelkedése lett.kapott kúpot,fel sem kelt reggelig,pedig szokott.reggel szintén meleg volt(popsiban mérve38.5,amiből,tudom0.5 lejön)szóval nurofent kapott,ami lejjebb vitte,aztán megint kúpot,de még mindig37.8,ami még nem jó,igaz?hűtőfürdőre gondoltam,mert szerintem a foga is lehet...több jön neki egyszerre :(
2011. ápr. 5. 14:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
rendben...hallgatok rátok,lejjebb vetkőztettem,reméljük,minden rendben lesz és persze,hogy nem akarok kiszúrni vele,csak itt mindenki mást mond,mi a láz és mi a hőemelkedés.köszönöm még egyszer mindenkinek
2011. ápr. 5. 15:16
 12/13 anonim ***** válasza:
38 alatt nem kell(popsiban 38.5).Ahogy előttem is írták, így dolgozik a szervezet.Na a 37.3, épp csak hőemelkedés.Jobbulást.
2011. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
38 fokig nem kell nappal lázat csillapítani, csak éjjelre, hogy nyugodtan tudjon aludni. A hűtőfürdőnél meg arra kell ügyelni, nehogy hirtelen levidd a hőmérsékletét, mert azzal többet ártasz. Nekem is a doki mondta, hogy hőemelekdésig vigyem csak le.
2011. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!