Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezelhetetlen gyerekek szulei,...

Kezelhetetlen gyerekek szulei, hogy erzitek mit rontotatok el? Mit csinalnal maskepp?

Figyelt kérdés

Szinte rettegek az elottem allo idoszaktol,sok helyen olvasom hogy kezlehetetlen a gyerek es sajnos a kornyetemben is azt latom hogy a szulo el van veszve a gyerek hisztizik,rug vag,harap.A lanyom megcsak 14honapos tehat meg elottunk all a java,bar volt mar reszunk harapasban es megutotte az arcomat,de sikerult errol leszoktatni.

Hogyan kell jol nevelni egy gyereket hogy ne valjon belole kis vadoc emberke?

Koszonom elore a valaszokat.


2011. ápr. 6. 10:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10:54 es o mindig ilyen volt?kisebbnek is?Akkor is ha raszoltal kirohogott?
2011. ápr. 6. 10:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Amikor kisebb volt,egy szavam nem lehetett rá,nagyon jó gyerek volt! Pár hónapja kezdődött ez a "rosszaság".
2011. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Borzongva olvasom a sorokat! Ugyanis mi is ebben a cipőben járunk! 22 hónapos kislányom egy pillanat alatt angyalból ördöggé változott! Már egyfolytában magamban keresem a hibát, hogy mit csinálok rosszul, de tudom, hogy türelmes vagyok, és próbálok vele megértő lenni, de semmi nem használ! Augusztusban jön a kistesó, szóval egyenesen rettegek az elkövetkezendő időszaktól!
2011. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!