Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek rossz anya vagyok...

Szerintetek rossz anya vagyok azért mert heti egyszer biztos odaadom a gyerkőcöt a nagynéninek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretik és ő is szeret ott lenni, igy heti egyszer biztos hogy ott van egy délután. Én ennek meg nagyon örülök, mert tőle nem tudok mit csinálni és ilyenkor van nagytakaritás! Szóval rossz vagyok ezért hogy ilyen sűrűn ott van náluk? Ti megtennétek ha lenne rá lehetőségetek?
2011. ápr. 6. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem. :) Én egy hetes kora óta kb. heti 2-3 órára a nagymamának "adományozom" a lányomat, aki most 3 éves, és nagyon szeretnek együtt lenni. Ha nincs dolgom házon kívül, akkor is megy a Mamához, ő maga kéri! Nekem meg se fordult a fejemben, hogy rossz anya lennék.
2011. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy ezért rossz!!!

Igen, ha lenne, akire jó szívvel bíznám a gyerekemet, simán én is megcsinálnám ezt, sőt én heti 2x tenném.

1x a takarításért, és 1x magamért.(elmennék edzeni, vagy venni magamnak egy bugyit, vagy akármit anélkül, hogy rohanni kelljen:-DDD

2011. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy rossz anya(bár mikor én is odaadom a mamának nekem is megfordul a fejembe) de neki is jót tesz egy kis változatosság, meg a mama is nagyon örül neki.
2011. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Nem vagy rossz anya!! Miért lennél az? Ne kérdezz butaságokat! :) Csak mert egy délutánt nem veled tölt a kicsi.

Mondanék egy példát, amikor szerintem már rossz anya az anya:

Egy "ismerősöm" kisgyereke kis kora óta nagymamájával van, szinte mindig. Anyuka flancol, keveset van itthon, vásárolgat. Nem ő főz a családjára, hanem a nagymama. De tényleg, nagyon ritkán látni, mindig úton van. Na szerintem ez a rossz anyaság, s nem az, amit te leírtál nekünk. Úgyhogy nyugodj meg! :)

2011. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz anya :) Minden anyukának az a mániája hogy " ő rossz anya". Gondolom te is a nap 24 órájában a gyerkőcöddel vagy(ha még nem ovis), kijár neked annyi, hogy 1 héten egyszer-kétszer szánj egy kis időt magadra :)
2011. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

dehogy!

a te érdeked, a párod érdeke ugyanúgy fontos! főleg így. hogy ők is szívesen látják, meg a gyerkőc is örül neki.


amikor tehetem 1 órára én is elmegyek/elmegyünk, ha van, aki babázik.

2011. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy rossz anya! :) De nagyon irigykedem!!! :) Barcsak en tehetnem meg. Ugy elmennek egy moziba a ferjemmel vagy csak egy fagyizasra a kisfiam nelkul. Nekunk sajnos nincs semmi segitsegunk (kulfoldon elunk). 14 honapja sehol sem voltunk gyerek nelkul. :( Pedig ha tehetnem.....
2011. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy rossz anya!


Viszont valóban ritka az olyan anya, aki nyugodt szívvel megtesz egy ilyet és nem érzi magát annak. Néha már olyan érzésem van, hogy divat lett saját magunkat ezzel a jó anya rossz anya kifejezéssel marcangolni feleslegesen.

2011. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek csajok!:)


Csak tényleg van mikor többet van ott, de szivesen látják, és délután egy 2 3 óra olyan "jó nélküle". Gyorsan feldobom a kaját, kitakaritok, és közben nem kell azon idegeskednem hogy mi történik a szobába vele! (nagyon kicsi a szobánk, és nem nagyon van hely neki, és mivel már elég aktiv pörög-forog, lassan kúszik, nagyon félek mindig hogy beveri e valamijét. igy igazából ha nem alszik mindig vele vagyok, mert félek hogy valami történik vele.)

És ilyenkor mindig eszembe jut, hogy nem kéne, meg hogy mit gondolhatnak rólam a szomszédok babakocsival ment babakocsi nélkül jött haza, már megint lepasszolta:S Rossz érzés, de akkor ezentúl nem fogom magam marcangolni:)!

2011. ápr. 6. 16:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer "lepasszolom" a lanyom egy par orara,szeret a nagyinal lenni es en is tudok lazitani.nincs ezzel semmi gond.
2011. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!