Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megmondaná egy Dévényes...

Megmondaná egy Dévényes gyógytornász, ha úgy látja, hogy nincs szüksége a picimnek kezelésre?

Figyelt kérdés
Eléggé sok gyerek járhat hozzá, mert egy hónap múlvára kaptam időpontot.Nincs semmi különösebb baj a lányommal, csak szeretném megmutatni szakembernek, hogy megnyugodjak, és picit rásegítsek neki a forgásra.De lesz -e olyan korrekt, hogy ha úgy látja, hogy felesleges hozzá járnunk, megmondja?Szerintetek?
2011. ápr. 9. 07:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nézd attól ilyen, biztos vagyok benne. Nem rémtörténet, hanem némely szülők felelőtlenségére világítottam rá vele.

Hasonlítsd össze, a te gyereked picit késett a forgással és telefonban is elmondták nincs gond és elviszed.

Ez a kisgyerek, akiről én beszélek elmúlt két éves mikor lábra állt és három mikor belátták, talán mégsem normális ütemben fejlődik. Tudod mit kaptunk, meg az én gyerekem, akivel egyidős, és az enyém normális ütemben fejlődőtt, annak ellenére, hogy ős is sérült volt, nyaki hipotóniája volt és nem tudta tartani a fejét egyáltalán és én belőle kiindulva is tudom, mennyit számít egy korai fejlesztés. Nem rémtörténet, mert szépen fejlődik, de sokkal többet kínlódnak vele, és a gyerek is, mert már közösségbe jár, mintha időben észbe kapnak, belátják, hogy baj van és elviszik fejlesztésre.


De egyébként tényleg jó tanács, hogy van amire nem szabad sajnálni sem időt sem pénzt. De örülök, hogy nem ilyen vagy és csak félreértelmezhető volt, amit írtál.

2011. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!