Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik Avent etetőcumit...

Melyik Avent etetőcumit vetted meg újszülöttednek az első időkre? Melyik a jobb a két cseppes vagy az egy cseppes?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen egycseppes, sőt, ha nagyon megszívta, még az is sok volt neki.


Jó babázást!

2011. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mekkora baba?


egyébként nekünk volt avent is, de ez a fajta cumi alak [link] nálunk jobban bevált.

2011. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még a pocakomban van,de szeretném megelőzni a hasfájást nála. Gondoltam kipróbálok egy speckós üveget,hátha segít. Első gyerekem nagyon kólikás volt. Vettem egy 330ml-eset,de ahhoz berbális folyású cumi volt csomagolva. Így gondoltam veszek kisebb babának valót.
2011. ápr. 9. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen egycseppes! 3700gm-os babámnak eleinte az is nagynak bizonyult.

Amit az egyik válaszoló belinkelt cumit nekünk azt pl nem fogadja el. A kedvence a mam cumi, bár ennek meg a szelepes üvegeit nem szeretem. Mam cumi avent üveg, mi így használjuk!

2011. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is egycseppessel kezdtük, és így is sokszor félrenyelt, mert nagyon mohó volt. 4680gramm volt a születési súlya, most 6 hós kisfiú. A mai napig félrenyel a kis haspók.:)
2011. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a cumin gondolkozz, hanem azon h tudjál szoptatni. Mert az a legjobb cumi, ha fájni akar a hasa így is úgyis fog.
2011. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akarok szoptatni,de arra is gondolok,hogy esetleg szoptatási nehézségeim lesznek és jobb felkészülni,mint meglepődni. Köszönöm a többi választ!
2011. ápr. 12. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!