Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy altatja babáját?

Ki hogy altatja babáját?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
mindig cicin alszik el, es velunk alszik a nagyagyban. de ha en nem vagyok (nappal csakis) akkor anyum, anyosom, ferjem karban elringatja. 8 hos.
2011. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mindig kézbven ringattam, de kialakult az esti alvás egyböl a szopi után.

A napközbeni meg most kezd kialakulni csak úgy magától ha látom beteszem a kiságyba és pár perc max és magától alszik.

6 hós mult.

2011. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kezdettől fogva megpuszilgattam, letettem, fejsimi, kijöttem tőle, és aludt. Most másfél éves a kisfiam, ez azóta sem változott semmit.
2011. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is egyedül aludt el, ez vált be! Etetés után letettük, megsimiztük, megpusziltuk és kijöttünk tőle! 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, nagyon szerencsések vagyunk vele!
2011. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

ez a velünk alszik egy ágyban dolog nem jó..

utána nem tudjátok levakarni magatokról a babát !

neki az ő helyén a helye nem a szülői ágyban

gondolj bele.. se házasálet se semmi...

persze nem ez volt a kérdés csak vki ezt írta válasznak hogy ott alszik velük..

szerintem ez nem helyes

12 hós kislány anyukája

2011. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
mikor pici volt cicin aludt el utána volt egy idő mikor babakocsiban ringattam el atán mikor meguntam mellé feküdtem és így aludt el, aztán 10 hónapos korába nem feküdtem mellé és elaludt :) azóta egyedül alszik el, 1,5 éves
2011. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi kisfiunk 2 hónapos, a karunkban elalszik, aztán betesszük a kiságyába.Éjjel-nappal így csináljuk.
2011. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor pici volt, cicin aludt el. Most 5 hónapos, beteszem a kiságyba, megpuszilgatom és alszik, este és napközben egyaránt.



Viszont volt kb 3 hét amikor csak ringatva volt hajlandó elaludni, ekkor tanult meg hasrafordulni, és soha nem tudta eldönteni,hogy jobb neki:):)

2011. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nálunk is cicin lenyugszik, majd beteszem az ágyába, jó éjt és kijövök, magától szépen elalszik :)
2011. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Cicin aludt el mindig,most is.1 éves koráig kiságyban aludt,aztán kikerült a nagyágyba.Azóta velem alszik.

Jövő hónapban lesz 3 éves

2011. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!