Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apa felelősségre vonhatja az...

Apa felelősségre vonhatja az anyát ha netán valami baj történik a babával?

Figyelt kérdés
Pl: ha a pelenkázón hátra dől és beüti a fejét. Egyéb következmény nincs, csak egy kis sírás.
2011. ápr. 10. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
miért tenné?
2011. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy igazságos lenne.

Ha meg apánál éri valami,akkor meg te vonnád felelősségre őt?

EZ butaság.

2011. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenért felelősségre vonás következik, inkább tartsák búrában a gyereket. még ha minden pillanatban ott is vagytok mellette, fogjátok is a kezét, akkor is történhet vele baleset. Ez a gyerekkorral együtt jár. Majd, ha elkezd járni, minden egyes lehuppanás után felelősségre vonás jön???? Ne, már!
2011. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene felelősségre vonni? Csak van annyi felelősségtudata az anyának, hogy ezt magával rendezze, biztos, hogy lesz még sok esés-kelés, meg probléma is, miért kellene ezek miatt a szülőknek egymásnak ugrani?
2011. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
engem egyszer próbált egy hátraesés miatt felelősségre vonni a férjem, megdorgált, hogy miért nem vigyázok jobban. nem igen törődtem vele. aztán pár nap múlva hallottam egy puffanást, jött az égtelen sírás. apa játszott a lányával és bizony hátra esett. Csak annyit kérdeztem a férjemtől, hogy "nem vigyáztál?" nem válaszolt semmit, de azóta nem szól semmiért.
2011. ápr. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tartom helyesnek! Nálunk más a helyzet,mert bőven akadnak gondok a kapcsolatunkkal és gondolom emiatt van az,hogy a párom mindenért rám förmed.Ha indulunk valahová és nem akar öltözni a kisfiam,rúgkapál,visít,akkor megkapom,hogy mit nyígatom a gyereket! Persze amikor wc-re mentem és a kicsi 8hónaposan leesett a parkettára az ágyról(apa mellette feküdt)úgy hogy a mentő vitt a kórházba,mert felakadt a szeme! Persze azért is én voltam a hibás.Na mindegy. Ez így nem jó. Vannak balesetek,így nőnek fel. Észnél kell lenni minden pillanatban és ha mégis van valami baj, nem arra kell az energiát elhasználni,hogy a másikat ledorgáljuk!
2011. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is így gondolom, csak apa nem nőtt még fel ahhoz hogy ezt felfogja. Nála is történt már baleset, én nem szóltam semmit. Nem állunk egymás felett ebben a témában, szerintem. Kérhetném azért erre járó férfiak véleményét is?
2011. ápr. 11. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!