Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám oktoberben született...

A babám oktoberben született 7 hétig korházban voltunk, hypoton az izomzata. Most csak itthon tornázunk 5x 20 percet, inkább vigyem Dévényre? Kaphatunk beutalót is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Háziorvosi beutalóval lehet menni.

[link]

2009. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a neurológus azt mondta nem szükséges,de ugy hallottam az orvosok nem ajánlják.Mi elmentünk állapotfelmérésre és a Dévényen azt mondták vigyük a babát.most kinek higgyek?
2009. márc. 2. 09:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja, hogy ajánlják-e. Ha te úgy érzed, hogy szüksége lenne rá, vidd el próbáljátok ki. ártani semmiképp sem árthatsz vele.
2009. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem most 4 hónapos a kisfiam.Harmadik gyerek és észrevettem hogy nem úgy tartja a kis fejét ahogyan kellene és hason sen akarta emeleni afejét.Aztán a védőnő is azt mondta hogy valami nincs rendben.Ekkor volt 2 hónapos.Ajánlott egy Dévényist aki akkor azt mondta hogy nem kell járnunk de azért 1 hónap múlva vigyem vissza.Visszavittem és azt mondta határ esett ezért egy héten egyszer járunk és nagyon sokat segített.A férjem aki nagyon ellenezte még Ő is azt mondta hogy nagyon sokat fejlődőtt.Én csak javasolni tudom.Pedig mi 4500 Ft fizetünk egy alakalomért de megérte és minél hamarabb kezditek annál jobb.
2009. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
MIndenképpen!!! Nekem ikreim vannak és már 2 hónapja járunk, már most látom az eredményét! Ha neurológustól kérsz beutalót akkor ingyenes, mert egyébként elég drága egy alkalom. Merre laksz?
2009. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vigyed Dévényre.
2009. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Miskolconlakunk.
2009. márc. 3. 08:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen otthoni gyakorlatk vannak?
2011. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!