Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nyáron 9honapos babámal...

A nyáron 9honapos babámal elmehetünk strandra, melyik medencébe vihetem be? Pécs környékén lévö strandokrol (kaposvár, barcsi ) strandokrol, oda mehetünk, és ott melyik medence jo a babának is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 09:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy inkább természetes vizet válasszunk(balato,orfüi to)?
2009. márc. 2. 10:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi fürödtünk a Balatonban is, és strandon is. Csokonyavisontára, Nagyatádra jártunk.
2009. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezeken a helyeken még nem voltunk milyenek árban és mennyire vannak messze pécstöl?Milyen medencék vannak?
2009. márc. 2. 10:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

9 hónaposan már bárhova beviheted a babád.

A neten keresgélj, minden fürdő fennt van , részletes térképpel leírással.

És hogy hol van? : www.197.hu

Én a természetes vizeket preferálom.

2009. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kaposvárit azért ajánlom, mert ott nyugodtan bemehetsz te is a babával a gyermek medencébe. Van olyan hely mint például Gunaras ahol ez nem engedik meg.
2009. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%
mi barcsra szoktunk menni de ár nem vagyok baba :) az szerintem nagyon jó strand csak sok a cigány :(
2009. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!