Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ágyon vagy a földön (szőnyegen...

Ágyon vagy a földön (szőnyegen) jobb a babának játszani?

Figyelt kérdés
6hónapos a kisfiam,még nem ül stabilan.Estleg földön csücsülve hamarabb megtanul stabilan ülni,mint a süppedős ágyon? Persze nem akarom siettetni,csak kiváncsi vagyok melyik a jobb.
2009. márc. 2. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a szőnyegen!Mivel kemény nem süppedő felület sokkal nagyobb biztonságban fogja érezni magát és stabilabb lesz!
2009. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doktornő azt mondta, hogy jobb ha földön vannak a babák, mert állítólag nagyobb a biztonság érzetük.
2009. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is földet javasolta a védőnő meg a doktornő is.
2009. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! :-) Nekem is ez volt a véleményem,de biztos akartam lenni,hogy jól gondolom e.
2009. márc. 2. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi mindkettőt használjuk. Az ágyon azért szeret lenni, mert onnna kilát az ablakon, és azt imádja. Leveszem a paplant, csak a lepedő marad (180x200-as ágy), így nagy területe van mozogni. Tény, hogy a földön sokkal többet mozog. Azt is szoktam, hogy az ágyon a támlához állítom a nagypárnát (vagy szopi párnát), és azon támasztva ül (persze eldől jobbra-balra, 6,5 hós, még ő sem ül stabilan). Úgyhogy én mindkét helyre szoktam tenni, mert az egyiket hamar megunja, így változatosabb.
2009. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!