Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szólnátok ha találkoznánk...

Mit szólnátok ha találkoznánk és bemutatnám a fiamat Nimród-ot. Hogy reagálnátok a nevére?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 21:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik! :) Ismerek is egy Nimródot, tündéri kiskrapek :)
2009. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy. Vannak ennél különösebb nevek is.
2009. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem tetszik.
2009. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
KösziÖrülök hogy nem gáz, mert a férjem nagyon bele élte magát, nekemvoltak kétségeim.
2009. szept. 9. 21:26
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem is tetszik
2009. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Egyáltalán nem gáz, ne viccelj, semmi baj ezzel a névvel! Főleg ha még a vezetéknévvel össze is passzol! :)


Múltkor találkoztam egy Zétény nevű kicsivel is, na pld. nekem ezzel csak az a bajom, hogy kb. fél óra, mire eszembe jut a neve :(

2009. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ritka név, de nem rossz! Csak az lehet zavaró, hogy sok vadász hívja Nimródnak a kutyáját. De az Alex nevet is adják kutyának, ami tulajdonképp Sándor. (Alexander->Alex)

Az egyik ismerősöm fia Bendegúz, veszélyes kiskrapek!

2009. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

a Nimrodrol nekem egy medve jut eszembe amelyiket igy hivtak, szamomra ezert kicsit vicces a nev...(NEM BANTASBOL IROM, ugyh ne szoljatok be...)

valszinu ha nem ismernem a medvebocsot akkor maskepp reagalnek ra:)

de gaznak nem gaz:D :)

2009. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit off leszek: Nekem a lányom Orsolya, és az ő nevének a jelentése kis medvelány. Na nekem meg a lányomról jut eszembe mindig egy medve :))) (megint 1. válaszoló)
2009. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek az őszinte véleményére kiváncsi vagyok, nem szoktam soha senkit lepontozni, tiszteletben tartom ha normálisan van tálalva, ugyhogy köszi mindenkinek aki irt.
2009. szept. 9. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!