Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után lehet külön...

Mennyi idő után lehet külön szobában altatni a kicsit?

Figyelt kérdés
Még csak várom a babám,de majd szeretném minél elöbb külön szobába tenni,hogy elöbb megszokja,hogy nem velünk alszik.(Bár nem tudom,hogy ha meglesz,akkor is így fogok-e gondolkodni:))Ha van légzésfigyelő,mikortól lehet ezt biztonságosan?
2008. febr. 11. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindkét gyerkőc az első pillanattól külön aludt. Volt légzésfigyelőnk,mert anélkül nem mertem volna. De persze az elején 1-2hónapig úgyis néha veletek alszik amíg be nem áll az hogy éjszaka hányszor kel fel és mikor. Ha már csak egyszer akkor már lehet külön altatni.
2008. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjem nagyon sokat dolgozik és stresses a munkája, jobb ha éjszaka hétköznap alszik. így külön szobába volt a kezdetöl, van bent egy nromál ágy is, így néha ha nem akar aludni akkor ott alszom. de jobb így a férjem most minek ne aludjon ha ´ö úgy sem tudja szoptatni, csak azért hogy ö sem aludjon. a babóm meg remélhetöleg így megszokja kicsi korától a külön alvást. ja van babymonitorunk, így haljuk egyböl ha felsír (amúgy is).
2008. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön alhat külön (amúgy azt tanácsolják, hogy fél évesen már kerüljön ki a szülők szobájából - nade erre nincs mindíg mód), ha ehhez szokik hozzá, nem fogja elhanyagoltnak érezni magát.
2008. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a védőnó azt tanácsolta, hogy 2 hónapos korától már kerüljön külön szobába, mert akkor már ragaszkodik a körülötte lévő dolgokhoz.

Mellesleg nehéz átteni a babát egy másik szobába, inkább nekem volt nehezebb, mint neki. A későbbiek szempontjából azonban mindenképpen jobb, persze, csak ha megtehetitek!

2008. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én rögötn külön tenném.Nem jó ha veletek alszik egy ágyba.Nem lesz semmi baja.Egyáltalán tudnál segíteni, ha baj van?? Mert ha nem akkor nem sokra mész azzal hogy egy szobában alszotok vagy sem.De te tudod, ahogy neked jó.
2008. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Én az ösztöneimre próbálok majd hallgatni. 1 hetes a babám és még velünk alszik.

Az előző válaszolónak:

Nem azért kell ez, mert valami baj lesz. 9 hónapon át a hasamban volt, nem fogom külön rakni eleinte. Nem azért vállaltam gyereket, hogy megszabaduljsk a nehézségektől.

2008. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!