Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog, vagy csak én...

Normális dolog, vagy csak én parázom túl? Egy ismerősöm tündéri kisfiáról van szó. Szerintem nagyon elrontottak vele valami (ke) t. vagy tévedek?

Figyelt kérdés
Lassan kétéves, úgy kell rohanni utána az étellel, különben nem eszik. A wc-re is elkíséri az anyját (és mindenki mást...), nem alussza át az éjszakát, nem bír egy helyben meglenni, ha elfárad, cipelteti magát (babakocsiban rég nincs el). A telefont először neki kell átadni, bárki is hívja őket, etc...
2009. márc. 3. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

Szerintem nem túlzod el, borzalmas lehet.. És szerintem a késöbbiekben nagy gondjai lesznek ebből a gyereknek.

Remélrm én nem rontom így el a kislányom.

2009. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van,ez így gáz.
2009. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi! az a baj, h a környezetemben más ezt nem veszi észre...
2009. márc. 3. 17:48
 4/8 anonim válasza:
Ha tündéri azért nem lehet olyan nagyn félrenevelve. Nem?
2009. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon kedves és barátságos különben...
2009. márc. 3. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém másfél éves, az étellel való rohangálás gáz, az enyém is ilyen és különben nem eszik. A Wécére is utánam jön de persze nem engedem be, az ajtónál ordít. De nem azért jön oda, mert engem hiányol, hanem maga a hely érdekes neki, hisz az új, és egyedül az tabu neki. Az éjjelt se alussza át, egyszer ébred teázni. De pont tegnap hallottam olyan anyukát aki azzal dicsekedett hogy a gyereke még két évesen is szopik, éjjel is, ami dícséretes, viszont panaszkodott hogy így nem pihenik ki magukat. Ehez képest az én gyerekem jól aszik. Az enyém se bír egyhelyben meglenni, csak ha álmos, és ha elfárad persze hogy cipelteti magát az utcán. A babkocsiban is max félórát van el. A telefonért ordít persze. Másfél éves, és sokszor idegesítenek ezek a dolgai, de azt nem tudom kétévesen is ilyen lesz-e. Viszont más dolgai zabálnivalóak, nagyon barátságos mindenkihez, talpraesett, feltalálja mindig magát, hihetetlen aktív. Nem hiszem hogy ettől még el lenne rontva, én a babaújságokban sokkal nagyobb mártírságokról olvasok, amiket az anyukák elviselnek, pl, hogy egyévest is éjjel 5-6-szor szoptatnak, amit én már nem bírnék elviselni.
2009. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan le kéne adni a gyereket egy hétre a nagyihoz, már ha neki van hozzá türelme, hátha elszokik egy picit anyától. Rettenetes lehet, el sem tudom képzelni...

Ennyire nem lehet önállótlan és társaságfüggő egy ekkora gyerek. Tudnia kéne egyedül is játszani, etc.

2009. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZAITOKAT!
2009. márc. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!