Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítesz házilag...

Hogyan készítesz házilag krémtúrót 1 év körüli babádnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

többféleképpen is szoktam csinálni. Először is jól áttöröm a túrót, aztán hozzákeverek pl

- pürésített barackot/egyéb gyümi +fruktózt ha kell még egy picike édes íz.

- néha reszelt sajttal és csipet zöldfűszerrel v fokhagymával is szoktam, mondjuk ő nagyon szereti a fokhagymát, a nővére viszont meg nem ette volna ilyen idősen...

- gyümölcsjoghurttal is szoktam, ha más nem nagyon van itthon

- a nagytesónak gyakran főzök pudingot, volt már hogy azzal kevertem ki a túrót és nagyon ízlett nekik.

2011. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak gyümit dobok bele (mirelit meggy, alma reszelve,banán) és vagy összetöröm villával, vagy összeturmixolom. Az én fiam imádja így, még cukrot sem kell bele tennem. Így készítem neki a gyümölcsjoghurtot is natúr joghurtból. Legalább míg van időm egyen egészségeset.
2011. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én általában banánnal csinálom, de lehet bármilyen gyümölccsel. Áttöröm a túrót és összekeverem a gyümölccsel.

Néha csinálom csak natúron, gyümi nélkül, ilyenkor túrót és natur joghurtot keverek ki, pici vaníliáscukrot teszek még bele.

2011. ápr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Holnap ki is próbáljuk!!! :)
2011. ápr. 19. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!