Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja hét hetes...

Miért csinálja hét hetes kisbabám, hogy vízszintes helyzetben a fejét forgatja nyugtalanul jobbra -balra, jobbra-balra? Úgy néz ki ez, mintha a tarkója viszketne és azt vakarná ezzel. Szerintem pedig valami más lehet.

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az enyem igy jelezte, ha enni ker. Jobbrol es balrol is johet cici, de o kozben ki is tatotta a szajat.
2009. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez biztos, hogy nem az, mert legtöbbször akkor csinálja, ha alvásból felébred , vagy alvás előtt.
2009. márc. 4. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk ez most kezdődött el(7 hós)mikor alváshoz készülődünk,volt,hogy közben nevetett is.én sem tudom,hogy miért csinálja.Nem sokáig,pár percig tart.

2009. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Altatja magát. Az enyém is ezt csinálja.
2009. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
alvás előtt nálam is sűrűn csinálja ezt. szerintem fészkelődik csak, én annak tudom be. lenyugtatja magát valószínű, mert utána hamarosan el szokott aludni.
2009. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is akkor csinálja ha fáradt, álmos. Így egy kicsit elszórakoztatja magát.

2009. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is csinálta néha, olyankor kivettem a kiságyból és csak egy kósz büfi volt a ludas a fejforgatásban. Ha letettem utána, már nyugis volt.
2009. márc. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!