Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet spórolni?

Hogyan lehet spórolni?

Figyelt kérdés

Tippekre lenne szükségem(lehet másnak is), hogy hogyan tudnám a legolcsóbban kihozni a babacuccait.

Ti hogyan tudtok spórolni és mivel? Gondolok itt olyanra, hogy nem minden pelenkázásnál használok popsitörlőt,csak ha nagyon muszáj. Ruhákat turiból. Szóval ti mivel tudtok spórolni?

Mindenkinek köszönöm aki ir.


2011. ápr. 21. 14:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%
Mindig a tescoban veszem a popsitörlöt és a pelust is. Popsitörlő tescos de csak a kemény fedeles a jó minőségű pelusból a hápit és mindig akkor vásárolók be jó sokat amikor kettő egy áráért van. Minőségben egyikkel sincs bajom. A tejpépeket az orvos bármeddig kiírhatja de csak a HA pépet. Azt is mindig akciósan veszem és akkor jó sokat. Ruhát vatera vagy Tesz vesz de jobb szeretem látni mit veszek így inkább turi amikor féláras 1250/kg. Olyankor már nem nagy a választék ezért van hogy olyat veszek amit kicsit varrni kell de ez nekem nem okoz gondot. Ilyenkor ha valami nagyon jó de még nagy neki azt is megveszem mert belenő. Gyalog megyünk szinte mindenhova ezért egy postára menetel a délutáni program mert 40 perc nagyon kényelmes séta ezalatt alszik, feladom a postán a dolgokat visszafelé meg bemegyünk a játszóra és séta haza. Ez a program sűrűn van mert a vaterán el is adom amit kinőtt. Mindig főzők neki csak akkor kap üvegest ha nincs időm főzni, de a saját kaját is el lehet vinni dobozban. Babakekszet nem veszek neki inkább sütők én zabos kekszet,így tudom is mi van benne. Teát télen gyógyszertárban vett csipke teát kapott. Fürdetőt és popsikrémet is csak gyógyszertárit használunk pedig már 13 hónapos, de olcsó és jó ezért nem váltunk még. Mosni neki mindenképp mosódióval és sodával, pár csepp illóolajjal. illatosítva mosok.
2011. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ami a popsitörlést illeti,hát én mindig megmostam szappanos vízzel a kagylónál.Popsitörlő csak szigorúan házon kívül lehet nálunk.Persze kéztörlésre használjuk,de azt is házon kívül ahol nincs lehetőség folyó víz alatt kezet mosni.De én egyáltalán nem tartom higiénikusnak a kakit törlővel letörölni.Elnézést mindenkitől de a popsitörlőzést lusta anya módszernek nevezem.
2011. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!