Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok már így? Elolvasnád?

Voltatok már így? Elolvasnád?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást nagyon.

Decemberben született meg a kisfiunk, akit nagyon vártunk, mert előtte már elvesztettünk egy babát.

Imádja a gyermekét, mindent megtenne érte...

DE! Sajnos mióta szülők vagyunk, a türelmünk is egyre kevesebb egymás iránt, sokat veszekszünk. Én is hibás vagyok tudom, mert ő próbál minél többet segíteni, de sajnos sokszor kiabálunk egymással. Meg szoktuk beszélni havonta 1x, hogy legyünk türelmesebbek, igyekszem is, nem sok sikerrel.

Mit csináljak? Hogy csináljam? Nem akarom, hogy ilyen miatt menjen tönkre a kapcsolatunk...


2011. ápr. 22. 08:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is ezt hittem,hogy majd ahogy telik az idő jobb lesz de sajna nem!Jövőhónapban 1 éves a kisfiúnk és sajna már a különköltözésen törjük a fejünket pedig a baba előtt 11 évig voltunk együtt és szinte alig veszekedtünk!

Sajnálom kedves kérdező,ez csak az én példám,nem akarlak elkeseríteni!

2011. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amikor az elso baba megszuletik, akkor a pasi az elso helyrol visszaesik a masodikra. Ezt nem konnyu feldolgozni. (Feltekenyseg)


Nalunk javult a hleyzet, amikor megszuletett a masodik baba. Mert az Anya akkor a kicsivel foglalkozott tobbet, es mi meg egymasra talaltunk a nagyobbikkal.


37F

2011. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!