Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 3 hónapos oltás után...

SOS! 3 hónapos oltás után belázasodott. Ébresszem fel és adja kúpot vagy kialussza?

Figyelt kérdés
NEm tudom, melyik lenn a jobb, szépen alszik (már átalussza az éjszakát, tehát csak reggel 6 körül kel fel, ha minden jól megy). Ébresszem azzal, hogy bekúpozom? Vagy ha baj lenne, akkor úgyis felébredne? Mit tegyek? Nem akarom, hogy még rosszabb legyen a közérzete, mint az muszáj...
2011. máj. 12. 23:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Homlokhőmérővel mértem, mert nagyon melegnek tűnt...
2011. máj. 12. 23:06
 2/9 A kérdező kommentje:
38 fokos rubrika lett színes...
2011. máj. 12. 23:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Popsiban mérd. Ilyenkor nem számít, hogy aludna, ha lázas, muszály csillapítani és pótolni a folyadék veszteséget.
2011. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg csak a popsiba, rendes hőmérő számít, ígaz ott le kell venni az eredményből egy fokot ha jól tudom, de nézd meg a neten.


A Homlok hőmérőt pedig el lehet felejteni.

2011. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tényleg mérd meg inkább popsiban és abból fél fokot kell levonni. Tehát pl 38,5 - ebből lesz 38. szoptasd meg gyakrabban, kell a folyadék!

Majd írd meg, mi lett veletek.

2011. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy 38 fokkal mindenképpen kell lázkúp. Nem is biztos, hogy felébred. De Neked fel kell néha kellned, megnézned a hőjét! Adj a szájába valamit (cumisüveg, cici) és lehet, hogy ösztönszerűen issza, nem is ébred fel.

Az gyanús, ha túl jól alszik.

Kitartást! Vigyázz rá!

2011. máj. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, én is keltem. ilyenkor már hűtőfürdővel nem zaklatom csak lázmérés majd kúp aztán várok fél órát, ha már nem meleg lefekszem és 2 óránként beállítom az ébresztőt
2011. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A homlokhőmérővel csak a kb hőmérséklet miatt mértem. 37,8 volt a hőmérséklete, így kúpot nem adtam. Megitattam, álmában is szopizott kicsit, két alkalommal is. Láza azóta sem volt. Csak olyan bizonytalan vagyok még. Kicsit melegebb és azt hiszem, láz... De annyira meleg egész éjjel nem volt, mint amikor kiírtam a kérdést.

Köszönöm a segítséget!

2011. máj. 13. 16:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden rendben! További jó egészséget nektek!
2011. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!