Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám belázasodott a 3...

A babám belázasodott a 3 hónapos oltásoktól, mivel csillapítsam?

Figyelt kérdés
Elég magas, 38.5-es a láza. Ti hogyan csillapítottátok? Meennyi iedig tartott? Volt más mellékhatás is? Az én babám néha köhög is egy kicsit amióta megkapta az oltást (ma reggel).
2011. aug. 23. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos oltás után én már Panadolt adtam. A kúp nekünk nem nagyon jött be, utána mindig óriási kaki volt, persze miután elaludt szegényem.
2011. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

ha van nurofen vagy panadol otthon azt add neki adagolás rávan írva de nurofenből i adag ha jól tudom 2-2,5 ml.

kb 1-2 nap és elmúlik ne aggódj,

kislányomnak minden oltásánál 39 fokos láza volt hűtőfürdő,vizes borogatás,és lázcsillapító, sok folyadék.


ennyi amit tudok ajánlani jobbulást :)


és germicid kúp AZ IS JÓ HA ADSZ NEKI HA NINCS HASMENÉSE

2011. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Hűtőfürdő megvolt és fél germicid kúpott kapott, még nem tudom mennyire fogja ez levinni. A baj még az hogy nagyon aluszékony, szinte fel sem lehet ébreszteni, 3 óránként ébresztem hogy egyen (tápszeres). Folyadékot egyáltalán nem hajlandó inni a tápszeren kívül (nemcsak most hanem mindig ilyen). A tápszer eléggé fedezi a folyadékigényét láz idején is?
2011. aug. 23. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

második válaszadó vagyok

kúpból adhatsz neki egy egészet nyugodtan 3 hónapos kortól már adható ( én is adtam ) az én babám is tápszeres volt,sajnos..

végül is folyadék az is, bár nem ártana kicsi vizet vagy üres teát belediktálni . azt jól teszed hogy ilyenkor sűrűbben kelted, nehogy kiszáradjon,

az aluszékonyság is természetes ilyenkor, az enyém is szinte végig aludta a napot az oltásoktól,

ne aggódj, ha nagyobb lesz már nem lesz ennyire lázas, megszokja a szervezete

tényleg ne idegeskedj :)

2011. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!