Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 4 hónapos babám éjjelente...

Ha a 4 hónapos babám éjjelente 12 órákat alszik, baj ha nappal csak 4 étkezés fér bele az időbe?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem ezzel semmi baj, az én babám három és fél hós, ő nem alszik éjjel 12 csak kb 8at, és így eszik ötször. szóval sztem rendben van, ha szépen gyarapodik minden ok
2009. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. márc. 5. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt,aztán megváltozott most 5x eszik de du pl 3 óránként!6 hónapos!

Ez így ok ha szépen gyarapodik!A védőnők berögzülése h napi 5x kell enni.....

2009. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, a védőnőnek nem tetszik. Csak nem ébresztem fel a gyereket enni, ha éhes lenne, felkelne. Nappal meg hiába kínálom többször, nem kell neki.
2009. márc. 5. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2.válaszoló vagyok!gondoltam h nem tetszik nkei!A mienknek sem tetszett!De le van kakaálva!A baba tudja h mikor menniy és mi kell neki!Erőlteteni meg abszolút nem szabad a kaját mert attól lesz majd étágytalan!Úgyh hagyjad aludni!Hisz Te sem örülnél ha szép álmodból felkeltenének h egyél már és Te nem is vagy éhes!:D

Ha nyugodt kiegyensúlyozott baba akkor így ok minden!

2009. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy! Teljesen igazad van. Legközelebb azt mondom hogy ötször eszik, és legalább nem idegesít emiatt halálra. Úgy látszik a gyereknek több esze van.
2009. márc. 5. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt tettem én is!azt mondtam a védőnőnek h háááát pesrze 5x eszik....hogyne.....a baba jobban tudja védőnő meg le van kakálva:)
2009. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én babám most már 5 hós, de 3 hónapos kora óta 4X eszik, mert ő is átalussza az éjszakát. Különben sem az a lényeg, hogy hányszor eszik, hanem , hogy összesen mennyit, bár igazából ez sem mérvadó. Folyton csak stresszelik az anyukákat a szakemberek, meg a szakirodalom, hogy hányszor, mennyit, mit kellene egyenek, meg, hogy mennyit kellene aludniuk, hízniuk stb. Csak kár, hogy a babák nem tudják ezt és tojnak rá magasról! Ha jó kedvű és gyarapszik valamennyit akkor rendben van!

Jó babázást!

2009. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!