Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 8 hós babája van, es...

Akinek 8 hós babája van, es estere tulporog, hogy nyugtatja le alvás elott, ha meg a furdestol is felfrissul?

Figyelt kérdés
mar masfel orat altatom, faradt, megis csak forog ide oda, ugral az agyban
2011. ápr. 23. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Délután mikor és mennyit alszik? Nem túl fáradt?
2011. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi zenét hallgatunk a sötét szobában. minden este fél órát aztán berakom a kiságyba és kijövök.
2011. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
11kor fel orat,15kor fel orat alszik.fel 8 kor altatom.
2011. ápr. 23. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én egyébként melléfekszem, így alszik el már régóta. Közben egy zene szól nálunk is. De amit leírtál, ilyet még nem tapasztaltam. Igaz fél óra, mire elalszik a kisfiam, van hogy feláll, felül, de már az ágyról nem engedem le. Eleinte kicsit még tiltakozott, de mára megszokta. Mikor még kisebb volt, akkor kézben sétálgattam vele, míg el nem aludt. Próbáltam betenni az ágyába, hogy ott aludjon el, de nem tetszik neki, majd ha nagyobb lesz, próbáljuk újra. Egyszer majd csak nem kell altatgatni. Nálatok hogy van?
2011. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Elég kevésnek tűnik nekem a 2x fél óra. 15 hós lesz egyébként az én kisfiam. Nálunk éjjel alszik keveset, este 8-tól reggel 6-ig és sehogy sem tudom visszaaltatni, napközben meg 11 körül 1-1,5 órát, néha délután sikerül elaltatni, akkor képes 2 órát is aludni. Én mindent megteszek, hogy többet aludjon, mindenkinek jobb, ha nem fáradt, nyűgös.
2011. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
11 orat alszik ejjel+a 2szer fel ora. Mar3 hós kora ota. Napkozben nagy agyban alszik, konnyebben, eddig az esti kisagy altatas sem okozott gondot.ezt 2 hete csinalja. Szerintetek nagy agyon altassam, majd rakjam a kisagyaba, ha elaludt?
2011. ápr. 23. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért pörög annyira, mert napközben sem nyugszik le igazán, kevés az a kétszer fél óra... ha intenzíven elkezd mászni, mozogni, lehet, hogy jobban elfárad és napközben is hosszabban fog aludni... és persze estére is elég fáradt lesz... legalábbis nálunk így lett... azt nem tudom, mennyire jó ötlet nagy ágyban altatni, kislányom mindig a kiságyában alszik, napközben és este is... talán jobb lenne, ha odaszokna végleg...
2011. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fürdéstől nálunk is felfrissül a kislányom. Ennyi idős babának még 14-15 órát kéne aludnia naponta ( [link] talán segítene az esti zenehallgatás, könyvnézegetés, sétálás. Valami monoton tevékenység.
2011. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is keveset alszik már napközben és nagyon túl bír pörögni, ugyanakkor rettenetesen fáradt estére. Ordítás, nyűglődés, de a fürdéstől minden a helyére kerül. Felpörög, jó kedve lesz, de léeg a lenyugtatására a törülközés, öltözés, vacsora - sötét szobában tápszer még, közben már bekapcsolom a kis zenélőkéjét. Egyedül, magától alszik el.
2011. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!