Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veletek is előfordult már,...

Veletek is előfordult már, hogy a védőnő bejelentés nélkül állított be?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 15:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk soha. Mindig rám csörög előtte,hogy itthon vagyunk-e mert felszaladna megnézni a gyerkőcöt.
2009. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mindig szól hogy jöhet-e látogatni. Én ki is akadnék ha nem tenné.
2009. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szól, csak jön. És háborog, ha nem vagyok itthon.
2009. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

nálunk mindig bejelentés nélkül jön, sajna. de volt rá példa, hogy nem tudott bejönni, mert a kaputelefont leveszem ha alszik a baba és így kint maradt. A múltkor is jött, de mondtam neki, hogy éppen altatok és nem jókor jött. ez van. Én nem is értem miért nem hív fel előtte minket? de engem már nem is érdekel....


9 hós kisfiú anyuja és 5 hetes terhes :)

2009. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sosem szól előtte.

Volt,hogy pont porszívóztam és port töröltem,mert épp aludt a pici.

Nagyon örültem a látogatásának.

2009. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
szia, nálunk hetente azonos napon jött 6. hétig utána havonta 1szer a hónap utolsó hetében, de vagy hétfőn vagy szerdán, mi vidéken lakunk és itt szépen sorba megy, ha valaki nem nyit ajtót felhívja és megkérdezi a másik nap jó-e vagy esetleg az utcába visszafele bejön ha már hazaérek, pontosan sosem szólt
2009. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

IGEN!És erre nagyon mérges lettem. megbeszéltük majd hív ha az időpont jó lesz. Várom a hívást, 1hét-2hét. erre egyik reggel olyan 10 magaságában ugatnak a kutyák, kinézek hát ott áll a kapuban. Csak erre jártam gondoltam behézek . Tudni kell erre nem szokott járni. Még takarítani sem takarítottam mert előtte keltünk fél órával.


szó szó ez olyan ellenörzés. azóta sem jött.

2009. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig telefonál előtte, hogy mikor jönne. De szerintem ez elvárható is. Én nem is biztos, hogy kimennék a csengetésre, ha nem várom. Végülis nem muszáj nektek otthon lenni...
2009. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Csak szeretném megjegyezni, hogy nálunk az önkormányzatnál 1400 ft-ot fizetnek ki telefon költségbe. Ha ezentúl kell hívni az anyukákat, akkor az saját zsebből megy.Én mondjuk telefonálgatok látogatás miatt de mindig túllépem ezt az 1400 ft-ot


A fizetésem nettó 85 ezer forint.


Egy védőnő


és u.i: nem azt nézem poros e a polc látogatáskor:)) vagy fel van e porszívózva:)

2009. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindig bejelentés nélkül jön. :( Ráadásul többször meg is ijedt a babám, mert az alsó szinten bent van a kiskutyánk, aki ilyenkor lármázik. Nincs állandóan bent, de a hideg miatt gyakran bejárt melegedni-mindig akkor jött. Pedig tudja, hogy ez elkerülhető ha ideszól.
2009. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!