Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mennyire tartjátok...

Szülés után mennyire tartjátok/tartottátok be a 4-6 hétig ne nagyon jöjjön senki látogatóba témát?

Figyelt kérdés
Én elvileg szeretném ha jó pár hétig csak a Férjem, Babóka és Én lennénk együtt. Anyum és Apum segítsége persze jól fog jönni azért, de nagyon másra nem fogok vágyni szerintem,. Meg ami még fonosabb hogy amíg az immunrendszere se olyan erős egy babának, addig nem szeretném ha átjáróház lenne nálunk. Persze a férjem szüleit-rokonságát se tilthatjuk el, de megmondom őszíntén nem nagyon hiányzik majd 5 ember jelenléte - még ha segíteni is akarnak csak, és nagyon kedvesek amúgy - több napon keresztül ( vidékiek uh. ha jönnek, több éjszakára fognak ) Szivem szerint mondanám nekik is a 4 hetet, hogy addig ne, de az meg nyilván nem igazságos így hogy az én szüleim meg kezdetektől láthatják majd. Lehet túl aggódom a dolgokat, de én egyre inkább így gondolom... Persze lesznek sértődések az tuti... Ti hogy látjátok ezt a témát?
2009. márc. 6. 12:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak is köszi a választ... hát igen... megerősítettetek abban amit gondoltam, uh. próbálom letisztázni a dolgokat még így előre. A férjemmel már beszéltem erről, és úgy látom Ő is támogat benne. A többiek( rokonok,szomszédok, barátok... ) remélem megértik és nem lesznek nagy besértődések belőle.
2009. márc. 7. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!