Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok akik első babánál valamil...

Azok akik első babánál valamilyen okból nem vetették le a köldökzsinórvért, második babánál levetetnétek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 12:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%

13:27-el értek egyet!

Utolsót nem is értem,...nem lesz felhasználható???Mert miért nem lesz felhasználható??

2011. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

mert nem tudják megfelelő körülmények között tárolni. értsd: ha pl a bort nem bor hűtőben tárolod, vagy a megfelelő hőmérsékleten/körülmények között akkor 20-25-50 év múlva nem lesz jó, megromlik. na most akkor azt ültessék be a gyerekbe?

nem én találtam ki, 5 orvos van a családban,és magas pozicióban, egyik se ajánlotta, a saját gyerekeiknek se vetették le, én elhiszem nekik, csak tudják...

2011. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11:22 vagyok!

A mienket külföldön tárolják megfelelő körülmények között lefagyasztva,ezt nekik akár 20-30 évig is biztosítani kell,szerződésben kötelezettséget vállaltak erre!

2011. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
külföldön más, magyaro.-n még gyerekcipőben jár ez a dolog, inkább üzlet, mint orvoslás
2011. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!