Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utcán üvölt teli torokból a...

Utcán üvölt teli torokból a babátok, és nem lehet megnyugtatni?

Figyelt kérdés
Ma volt első ilyenem. Eddig sem itthon, sem máshol nem volt olyan, hogy ne nyugodott volna meg. Sokkoló élmény volt... Ti is szarul érzitek magatokat ilyenkor?
2011. ápr. 27. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hála Istennek még nem volt ilyen, de biztos nagyon rosszul érezném magam....
2011. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, előfordult. Nem izgatott különösebben, hogy néznek. Ő még kisbaba, beszélni nem tud, valahogy jeleznie kell, hogy valami nem stimmel.
2011. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akinek van gyereke, az megérti, akinek meg nincs, azzal nem kell foglalkozni. Volt rá példa, hogy üvöltött, mert nem voltam hajlandó kézben cipelni és nem akart a babakocsiban ülni.
2011. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem mostanában 90%-ban ilyenek a séták... Fél óra alvás után felébred, és üvölt... de annyira, hogy beszakad a dobhártyám:) Próbálom megnyugtatni, van, hogy sikerül, van, hogy nem. Olyankor csatakra izzadok és hazacipelem... Ezért nem szoktam messzire menni:)) Viszont van úgy is, hogy már 20 kört megyek a háztömb körül, mert annyira jól alszik..

Ja, a kérdésedre válaszolva én is nagyon szarul érzem magam, rettegek, hogy valami idióta odajön és belepofázik, hogy miért sír meg hogy etessem már meg vagy valami okosság.... Viszont levegőzni kell, és nem csak egy fél órát:(

2011. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha nekiáll hisztizni, verni a valagát a földhöz, akkor lépd át és mond a nézelődőknek, hogy ""nem az én gyerekem!"" és menj tovább! Azonnal pattan a gyerek, hogy Anya, várj!
2011. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 borzas20 ***** válasza:

Az utolsó jó!Bár soha nem mondtam még a lányomra hogy nem az én gyermekem,de már mentem el mellette mikor hisztizett.

Nem győzött utánam rohanni.:)))

2011. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!