Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges az, hogy szülés...

Lehetséges az, hogy szülés után 5 héttel meg akar jönni? Még szoptatok. Egy hete már csak barnás sárga folyásom volt, de most piros véres.

Figyelt kérdés
Tudom, nem babás téma, de itt gondolom leginkább csak azok nézelődnek, akik már szültek.
2009. márc. 6. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 7. héten jött meg, pedig csak szoptattam. Mondhatom, nagyon örültem. :( Pedig az első babámnál a 8. hónapig nem jött meg. Azóta is megvan rendszeresen. :(((
2009. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, ez teljesen normalis dolog, hogy megjon. Nekem is megjott mindjart, es en is szoptattam.

Es terhes is lehetsz, ugyhogy ha nem akarsz mindjart babat, irassal fogamzasgatlot, van direkt szoptatas alatt szedheto tabletta is. Mert sokan azt hiszik, a szoptatas megved a terhessegtol:))))

2009. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szülés után az én folyásom is szépen barnult, tisztult, de a vége fele élénk véres volt párszor.Nem lehet, hogy nehezet cipeltél vagy emeltél? Nekem akkor lett ilyen, mikor pl. elmentem bevásárolni, és kicsit többet dolgot vettem a kelleténél...Aztán szép lassan ez is elmúlt és azóta is mensimentes vagyok:))
2009. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem hat hétre jött meg, aztán rá 17 napra, azóta semmi. 4 hós lesz a babám, és csak anyatejes.
2009. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!