Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehéz 3 gyerekkel? Ki hogy...

Nehéz 3 gyerekkel? Ki hogy bírja a megterhelést?

Figyelt kérdés
Most lett + a tesztem, Ő lenne a harmadik...de még a második is olyan pici, másfél éves és szopik...nem tudom, mi a helyes, nem lennék képes Őt elvetetni, de annyira félek, hogy hogy fogom bírni három lurkóval...segítsetek, pozitív megerősítéssel:-(
2011. ápr. 28. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is három van, bár nem ilyen pici korkülönbséggel, viszont ide sok olyan anyuka ír, aki így van,mint most TE.

Jól boldogulnak, ahogy írják, el szoktam olvasni, szinte mindenki hamar belerázódik:)

Minden Jót!

2011. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem még csak egy van, a barátnőim körül 5-en is válalltak hármat.

Egy kivételével mind azt mondták, hogy a második érkezése sokkal nagyobb "trauma" volt, mint a harmadik, ő már simán, önállóan illeszkedett a család napirendjébe.

A kivétel barátnőm mondta csak, hogy őt sokkal jobban megviselte a harmadik (mondjuk irtó rossz kislány is), de neki az első kettő között kis korkülönbség volt, a hamadik meg 3,5 évre született.

2011. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
...közül, természetesen....
2011. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kettő vagy három... biztos jó helye lesz:) boldog babavárást. (később bánni fogod, ha nem tartod meg)
2011. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, bánnám de annyira kínlódok terhesen, én azt nem szeretem, főleg hogy mindkétszer veszélyeztetett voltam...úgyis megtartom, ha nincs vele gond.
2011. ápr. 29. 06:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De jó Neked, hogy már itt tartasz! :-)

Én is 3 gyermeket szeretnék. Remélem, sikerül.

2011. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 gyerekem van,az két legnagyobb között 1,5 év,a 2. és a 3.-akik ikrek- között 2 év.Kis korkülönbséget akartunk,és amennyivel nehezebb volt az elején,már régen meghálálta magát a dolog.Most 8,5-7-5-5 évesek,a nagyok fiúk,az ikrek lányok.Persze több türelmet,hatalmas szervezőképességet kíván a dolog,de egyáltalán nem olyan borzasztó,mint amilyennek tűnik.Persze nagy a hangzavar és a nyüzsgés,de már tökéletesen lefoglalják egymást,együtt játszanak,vigyáznak egymásra.(Na nem helyettem,hanem pl oviban a 3 kicsi egy csoportba jár,a bátyus felügyeli a lányokat.:))

Szerintem fontos,h a legnagyobbra sosem róttam plusz terheket azzal,h neki kellett volna vigyázni a kicsikre-én ezt nem szeretem.

Szóval ne aggódj,ha nehezeb is az elején,nemsokára sokkal könnyebb lesz.Ja,még annyit,h én a fiúkat tandem szoptattam fél évig,a nagy 1,5 volt amikor a kicsi született.

2011. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 3 van, 2,5 éves a csajszim, és 9 hósak az ikerfiaim. Türelem és szervezés kérdése. Akkor könnyebb lenne, ha a nagylány már ovis lenne, de majd csak szeptemberben megy. Addig 3-mal egyedül. Apa du, este jön csak. Nem egyszerű, néha idegörlő, jó volna kiszabadulni, de a fiúk még szopiznak, (persze kanalaznak is)de van hogy csak a cici nyugtatja meg őket, így nem nagyon tudok elmenni sehova egyedül.Ne aggódj, bírni fogod. Mindenki azt mondja hogy a 2 után a 3 nem olyan nagy változás, mint az 1 után a 2. Én ezt nem tudom ugyan, mert nekem 1 után rögtön 3 lett, de ez is bírható.

Sok boldogságot!

2011. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!