Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amióta megszületett a kisfiúnk...

Amióta megszületett a kisfiúnk, azóta a párkapcsolatom romlott, pedig előtte tökéletes volt. Miért van ez? Változni fogok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat bántom a párom, pedig csodálatos apuka.Mindent megcsinál, és mindent elkövet, hogy nekünk jó legyen.Imádja a fiúnkat. 7 hónapos a kisfiúnk, és félek, hogy elvesztem a páromat, a saját hibámból.

Más is van így? Mit csináljak?


2009. márc. 7. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy nem a kérdésedre válaszolok,de mintha én írtam volna a kérdést.Csak nekem 5 hós múlt a babám.Minden este mikor lefekszem elhatározom,hogy megváltozom de másnap minden kezdődik előről.Be fogunk dilizni?
2009. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok ezzel.Emellett éppen ma tette anyukám szóvá, hogy megváltoztam.Én nem érzem, hogy változtam volna. Talán türelmetlenebbek vagyunk a fáradság miatt. Minden esetre apukákra is kell figyelni, bármennyire is a pici a fontos, mert nem tudom mit csinálnánk nélkülük...:(
2009. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is ne bántsd a párodat.! Sok anyuka hálát adna, ha az Ő párja segíten a baba körül. Szerencsés helyzetben vagy, mert a te párod mindent megtesz értetek. Nem vagy sokat egyedül?


Mielőtt bármit mondasz neki gondolkozz el rajta, hogy miért mondod. (én is voltam így, mindenért a páromat hibáztattam)

Próbálj vele beszélgetni, mond el neki, hogy valami megváltozott, de nem tudod megmagyarázni az okát, nem szeretnéd Őt bántani, de egyszerűen nem tudod mi van veled.

Én tudtam az okát, nekem kellett több figyelem. Szegény párom azt sem tudta, hogy ezek után mit csináljon:)Sokat beszélgettünk, eljártunk együtt sétálni, közös programokat szerveztünk:)persze vittük a kicsi lányunkat is:):)hála az égenek túlélte ezt a sárkányos természetemet a kapcsolatunk.

Remélem neked is sikerül átvészelned ezt az időszakot. Nyugodj meg, nem csak Te és Én vagyunk , voltunk ilyen helyzetben, de azért jó hogy időben észhez térünk:)

Sok boldogságot nektek:)

(Bocsi, hogy össze-vissza fogalmaztam meg a gondolataimat , de ébredezik a kicsikém)

2009. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, mint az előző válaszoló. tervezzetek minél több programot együtt, sétáltassátok együtt, ha megtehetitek. és mikor a babó alszik, legyen negyed órátok, és beszéljétek meg a napotokat. kivel mi történt, mi volt a munkahelyen, hasonlók! én is sokszor páromon töltom ki a mérgemet, bajomat, szerencsére ő ilyenkor egyik fülén ki, másikon be, betudja annak, hogy nehéz azért a gyerkőccel egyedül néha. Próbálom kárpótolni finom vacsikkal és ilyesmikkel! kitartás! meg fog oldódni! ha eddig bírta párod, akkor már megedződött annyira, hogy nem fog tönkremenni emiatt a házasság! Te is lenyugszol idővel!
2009. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,hogy mindig a nő-e a hibás.Mi most válunk(8 hónapos a lányom)eddig minden a legnagyobb rendben volt,mióta terhes lettem és otthon vagyok a férjem havonta ordítozik velem,hogy ingyenélő vagyok én is meg a gyerek is,mert attól,hogy van egy gyerek még pénzt keresni én is tudnék.12 évig dolgoztam mint a hülye napi 12 órákat heti 7 napot csak azért,hogy ha gyerekem lesz,2 évig csak vele és a családdal foglalkozhassak.És mégis itt tartok.Semmi segítségem nincs mégis minden patyolat itthon,főzök szinte minden nap,a gyereket ellátom,de ez sem elég.Még fürdeni is úgy megyek,hogy a hordozóba viszem magammal a gyereket,mert a férjem addig sem nézne rá.Pedig én aztán figyeltem a férjemre.MA meleg ételt elé teszem,ha fáradt megmaszírozom...Szóval nem biztos hogy mindig az anyuka a hibás.
2009. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!