Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyékony szappant ivott a...

Folyékony szappant ivott a fiam. Vigyem ügyeletre?

Figyelt kérdés

kifogyott, fejjel lefelé állítva rátettem a folyékony szappanos flakont a szappantartóra, hogy kifolyjon belőle, kisfiam felkapta és benyomta a szájába :S

szerintem csak pár cseppet nyelhetett belőle. az biztos, hogy valamennyi került a szájába mert nagyon törölgette a nyelvét és grimaszolt is.

nem tudom mit csinálja, úgy tudom a szappantól nem lesz semmi baja, a folyékony szappannak is az az összetevője?


2011. máj. 1. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletet, mondd el a telóban mi a gond, s az orvos megmondja,vidd-e be.Így elsőre nem tűnik vészesnek, esetleg itass vele tejet, és hányasd meg valahogy.
2011. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Szerintem nem nagyon lesz tőle baja, de azért figyelj oda, mert egy kis hasmenést okozhat. Tesóm lánya egyszer egy samponos flakont húzott meg, ment is szegénynek a hasa tőle.
2011. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1,5 éves. adtam neki egy üveg babatejet, elaludt rajta
2011. máj. 1. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel nyugodtan a dokit. Mi öblítőt ittunk, a Heim pálosok meg csak nevettek, hogy jó akkor menni fog a hasa. Aztán mikor Sudocremet evett, akkor azt mondták, hogy "adhatna neki valami finomabbat is". :)
2011. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle, ahogy az előzőkben írták, esetleg egy kicsit mehet tőle a hasa!
2011. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!