Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptatok valamit anyák napjára?

Kaptatok valamit anyák napjára?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 18:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Igen, kaptam, ez az elsö anyak napjam...

Az ajandek: egesz ejjeli visitas a 8 honapos kislanyomtol. Amugy meg nem szokott. Es az elsö szenteste is igy telt. Ez van.

2011. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én szabadidőt kaptam :) egész délután nagyinál voltak, én pedig itthon wellnesskedtem anyukásan :)


Szerintem aranyos az a férj, aki akkor is gondol az anyák napjára, mikor a gyerek még nem fogja fel, de nem követelném, ha nem jutna eszébe.

Jövőre is ő fogja megvenni a virágot, a fiam pedig átadja, nem magától köszönt fel, szóval nem értem a puffogást ;)

2011. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
igen, kaptam egy virágot és nagyon jól esett, hogy férjem gondolt rám :)))
2011. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mi kulfoldon elunk, itt mindig egy hettel kesobb van anyak napja, tudtam hogy a ferjem ugyis elfelejti, ezert finoman emlekeztettem, hogy hivja fel az edesanyjat. Mondta, hogy jo. Majd kb. egy ora mulva odaszolt, hogy kicsit kimennek a gyerekkel setalni. Odasugtam a 18 honapos kisfiamnak, hogy "jo viragszedest". Es mosolyogtam magamban. Fel ora mulva visszajottek egy gyonyoru, retrol szedett csokorral :-)))
2011. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én kaptam a 11 hónapos kisfiamtól egy gyönyörű csokrot...persze Apa segítségével!!8pedig reggel és egész délelött nagyon sok dolga volt mert 50 főre főzött kint a Majálison de eszébe jutott,nagyon büszke vagyok rá)Ja és a kisfiamtól elolvadtam,ahogy fogta a csokrot és nyújtották át Apával!!!ááááá....el sem hiszem,hogy anya lettem(pedig már 11 hónapja)
2011. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

én is kaptam egy csokor virágot 10 hónapos kisfiamtól,de nem volt egyszerű dolga a páromnak :)ő ugyanis külföldön dolgozik,így hazatelefonált,hogy anyukám és nővérem lepjenek meg a picink nevében.kisfiam kezébe tették és segítettek neki fogni.annyira édes volt,nagyon tetszett neki.meg is örökítettem rögtön és mondanom sem kell,milyen jól esett!!!!!


másrészről ma mászott fel először az ágyra egyedül és ma fogta és tette be a falatkákat a szájába egyedül.eddig csak kúszott ezerrel,tegnap mászott párat,ma már sokkal többet.nagyon büszkévé és boldoggá tett engem az én kisfiam!!!♥♥♥

2011. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

vasárnap mindig lustizhatok kicsit,mert a párom teszi tisztába és reggelizteti meg a kicsit...

aztán hallottam ahogy jöttek vissza h sugja Apa h menj vidd oda Anyának:)totyogott be az én gyönyörűm(2hét muva lesz 1éves)egy kis cserepes jácinttal:) borzasztó jól esett...:D

2011. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Virágot kaptam, apa és 14hónapos fia együtt hozták.Még gyorsan fotót is csináltunk.Nekem is nagyon jól esett és fontos is volt. Akinek ma születik a babája már ő is jogosan ünnepli az Anyák napját:-)
2011. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kaptam:) A fiam 6hónapos, úgyhogy természetesen Apuka lepett meg. Szerintem ez így természetes.
2011. máj. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nálunk ugy volt, hogy apuka adott 14 hónapos kislányom kezébe egy orgonát, és együtt betotyogtak hozzám a szobába a virággal.Aranyosak voltak:)
2011. máj. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!