Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul? Most...

Mit csinálok rosszul? Most négy honapos a kisfiam és kb hatszor kel fel éjszaka tápszert kap és még este van tejcsim akkor azt eszi, hajnalra megint tápszert

Figyelt kérdés
nappal eszik rendesen három oránként már adok neki pépet is naponta egyszer- kétszer ugy hogy szerintem nem éhes vagy mégis mit tehetek hogy ne keljen fel ilyen gyakran enni a tepszerböl egy evésre kb.100ml eszik
2009. márc. 8. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan hét kiló körüli a 100 tápi nemnagyon elég, mégha ötször is eszi nappal szerintem. Nem tudnád legalább 130-150gra emelni az egyszeri étkezését? Akkor max egyszer kelne fel éjjel. De a fogacska is fájhat, az éjjel fáj igazán. Ha éjjel eszik akkor mennyit egyszerre? Mert ha száz alatt, akkor tuti nem éhes.
2009. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos 100 ml fölöt nem igzán eszi meg ,ha meg bele tuszkolom akkor meg kihánya már jártam ugy sajnos azota nem adok neki csak annyit amenyit egyszere eszik mindig megcsinálom a 120ml mert néha megeszik 100 nál többet de az ritka,és igen hét kg az inyét is kenem dentinox élel mert már be van dagadva
2009. márc. 8. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:

próbálj meg másik tápszert, lehet az jobban izlik neki.

vacsira meg adj tejpépet, az is jól eltelíti

2009. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 4 hónapos fiam kb 200ml-t eszik mindig is nagy evö volt.és este ha 18-19 re jönn ki az etetés biztos hogy lefekvésnél még behuzz még jó sokk tápot.
2009. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!