Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jók a Ciciban gyerekcipők,...

Jók a Ciciban gyerekcipők, első cipőnek kellene?

Figyelt kérdés

Esetleg más javaslatot is írhattok. Szerintem 18-as méret kell a babámnak, szandálcipőt szeretnék neki venni, elég magas a lábfeje.

Még egyedül nem tud menni, csak kapaszkodva.


2011. máj. 3. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A boltban (Brendon) az eladó dicsérte, azt mondta, hogy jó minőségűek, tartják a bokát is. De hát azt mondja ami hallani akarunk. Egyébként szerintem elég jónak tűnik. Mondjuk a talpa szerintem nincs olyan hajlékony mint egy siesta, vagy egy superfit cipőnek. Én most vettem egy siesta szandacipőt a kisfiamnak első lépés cipőnek.
2011. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló voltam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Még itt is olvasgathatsz:

[link]

2011. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok fajtát néztem én is. Elefantent szerettem volna venni, de nem volt belőle méret. Siestát semmiképp nem akartam, aztán mégis az lett. Ez ment csak fel a kislányom lábára, mert neki is elég magas a lábfeje. Végülis elég jó, könnyűnek mondható.
2011. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem én is az előző linkeket.

Nekem a Falcon cipő egyáltalán nem jött be. Egyáltalán nem hajlik a talpa.

2011. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az eladót hiába is kérdezem, mert tényleg azt mondja, amit hallani akarok. Elefantent néztem én is, de nem volt megfelelő méret. A Brendonban láttam a Ciciban cipőket, de még nem vettem. A Superfitet szeretném majd még élőben megnézni, azt sokan dícsérik.

Köszönöm a válaszokat és a linkeket, nagyon hasznosak.

2011. máj. 5. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok!

Hát én is eléggé körül jártam a témá,a múlt hónapban szinte 2-3 hetet kutakodtam az interneten,hogy melyik cipő is lenne megfelelő!

Leírom,hogy nekem mik a véleményeim!

Nekem a Falcon nagyon könnyűnek tűnt,ráadásul nagyon vékony,hajlékony volt a talpa,jól is nézett ki de nem menr rá a fiam lábfejére.

Elefantennek nekem nem annyira volt hajlékony a talpa.

Az Asso az jó lett volna de nem volt méret.

A Superfit az még jobb lett volna az Asso-tól de szintén nem volt méret.

Végül a Sieta mellett döntöttünk:már most ezekben sincs akkora harántemelő mint régen(sőt egyáltalán nincs is benne)nagyon jó,hogy 3 pántos így nagyon jól tartja a bokáját,könnyű hajéítani a talpát és ebben volt méret!


Szóval a lényeg,hogy vidd el a babád felpróbálni mert lehet valamelyik cipő minőségre nagyon jó csak lehet nem megy fel a babád lábára vagy épp nem tud benne menni!


És még itt is tudsz szemezgetni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=els%F5+l%E9p..


Remélem tudtam segíteni!

2011. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatodat velem. Az én kisfiamnak is elég magas a lábfeje, mindenképpen elviszem őt is magammal cipőt venni.
2011. máj. 7. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!